M jak miłość. Ogromne szczęście Krystiana Wieczorka. Pochwalił się nim przed całym światem – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ogromne szczęście Krystiana Wieczorka. Pochwalił się nim przed całym światem – ZDJĘCIA

M jak miłość. Ogromne szczęście Krystiana Wieczorka. Pochwalił się nim przed całym światem – ZDJĘCIA

Wielka radość u gwiazd "M jak miłość"! Krystian Wieczorek szaleje ze szczęścia ze swoją żoną i po raz kolejny pochwalił się tym przed światem! Co tym razem tak ucieszyło gwiazdora M jak miłość"? Budzyński (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" to niebywały szczęściarz. Nie tylko w serialu aktorowi doskonale się wiedzie. W "M jak miłość" wzięty, bogaty prawnik z piękną seksowną żoną Magdą (Anna Mucha) u boku, to "wizytówka" sukcesu - tak samo jak Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską-Wieczorek! Budzyński w serialu długo zdobywał ukochaną, ale od kiedy w końcu została jego małżonką, jest już zdolny wygrać każdą sprawę - nawet Olka (Maurycy Popiel), który zabił psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) wyciągnął z więzienia! Ale i w życiu prywatnym Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak szczęśliwie żyje Budzyński z "M jak miłość"!

"M jak miłość". Krystian Wieczorek tryska szczęściem! Nie mógł się powstrzymać, żeby tego nie pokazać

Budzyński w "M jak miłość" to postać, która mogłaby nosić na imię "sukces". Wzięty prawnik ożenił się z niezwykle seksowną kobietą, pokochał ją nad życie, a i tak nadal jest obiektem pożądania wielu pięknych kobiet. Zawsze tak było - jego liczne romanse doprowadziły do zgrzytów w jego pierwszym małżeństwie z Martą (Dominika Ostałowska), która w końcu nie wytrzymała i znalazła sobie innego. Z tego związku jednak Andrzej ma dwójkę wspaniałych dzieci - które usynowił- Łukasza (Jakub Józefowicz) i Anię (Gabriela Świerczyńska), a wraz z Magdą do jego życia wkroczył jej syn Maciek (Franciszeek Przanowski). Mecenas Budzyński nie narzeka też na brak pieniędzy... Okazuje się, że grający go gwiazdor wiedzie całkiem podobne życie!    

Gwiazdor "M jak miłość" również ożenił się z piękną kobietą, Marią Szafirską, koleżanką z planu. 3 lata temu aktorka odniosła nawet światowy sukces! Maria Szafirska-Wieczorek pokonała 62 konkurentów i wygrała międzynarodowy festiwal filmowy Jaipur International Film Festival w Indiach. Film, który wyreżyserowała "Zbliżenie" – wygrał w kategorii Best love.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał

I w tej samej kategorii życiowej - wielka miłość - Szafirska niezmiennie uszczęśliwia swojego męża, Krystiana Wieczorka. Gwiazdor "M jak miłość" nie może się powstrzymać, aby co jakiś czas nie dzielić się swoją radością i piękną żoną przed całym światem! Tym razem znów to zrobił - serialowy Budzyński opublikował piękne zdjęcie z uśmiechniętą żoną, którą unosi na rękach jak największy skarb na greckiej wyspie Santorini!

- Razem...po prostu❤Z Bogiem czyli Peace and Love?❤✌??‍♀️ #mojapięknażona - podpisał Wieczorek zdjęcie i z miejsca odpowiedziała mu lawina zachwyconych fanów.  

Bajeczni ???

- Super pięknie Państwo do siebie pasujecie pozdrawiam serdecznie miłego pobytu życzę ❤️?☀️??️?

- Cudnie… ❤️piękna miłość i Bóg w sercu❤️??

- Zawsze z Bogiem ❤️

- M I ł o ś ć ♡

- Cudne foto i Wy też cudni ?

- Jak pięknie…jak czule

- Cudowna uroda żony ??naturalnie piękni

- Miło na Was popatrzeć ❤️❤️

- ten blask w oczach ! ??

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Ukochana wnuczka Władka zmieni się nie poznania! Słodka Michelle pokaże wszystkim co potrafi – WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ Wielkie szczęście Budzyńskiego z "M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze