Stulecie Winnych 4 sezon. Ukochana wnuczka Władka zmieni się nie poznania! Słodka Michelle pokaże wszystkim co potrafi – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: vod/tvp/Instagram Stulecie Winnych 4 sezon. Ukochana wnuczka Władka zmieni się nie poznania! Słodka Michelle pokaże wszystkim co potrafi – WIDEO, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Ukochana wnuczka Władka zmieni się nie poznania! Słodka Michelle pokaże wszystkim co potrafi – WIDEO, ZDJĘCIA

2021-08-24 12:00

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" nie poznamy już Michelle! Ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek) zmieni się nie poznania - słodka niewinna dziewczyna z czarnymi długimi włosami zamieni się w nieziemsko seksowną, pewną siebie kobietę! Metamorfozę Michelle grająca ją Maria Pawłowska pokazała na swoim profilu na Instagramie. Widać, że gwiazda "Stulecia Winnych" doskonale czuje się w nowym wizerunku. Czy Michelle w 4 sezonie sagi rodu Winnych będzie równie szczęśliwa jak wcielająca się w jej rolę aktorka? Jak dotąd twórcy serialu dość luźno traktowali powieść Ałbeny Grabowskiej, na podstawie której powstał hit TVP1. Czy tak będzie i tym razem? Jeżeli nie - poznamy nową, bardzo dzielną, wspaniałą Michelle! Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie WIDEO z planu i GALERIĘ ZDJĘĆ zupełnie nowej Michelle!

"Stulecie Winnych 4". Wielka metamorfoza Michelle! Co się stanie ze słodką wnuczką Władka?

Michelle w 3 sezonie "Stulecia Winnych" z miejsca podbiła serca rodziny, ale i fanów serialu. Urocza, słodka i niewinna dziewczyna stała się jasnym promyczkiem w ciężkim życiu Winnego, który z trudem znosił zmiany w powojennej Polsce. Zły na świat Władek skłócił się z tego powodu z Jaśkiem (Patryk Szwichtenberg), który rozpoczął wielką karierę w komunistycznych strukturach władzy. Co gorsze, Janek ożenił się z Niemką Lottą (Patrycja Volny), co jeszcze pogorszyło ich relacje - do tego stopnia, że Władek długo nie chciał poznać własnego wnuka, Antosia (Olek Sułek/Iwo Rajski))! I w tym ciężkim życiu Winnego nagle pojawił się prawdziwy anioł - córka Damiana (Paweł Okraska), pół-francuska, która była tak cudownie dobra, kochana, śliczna i słodka, że na wkurzonej na świat twarzy Władka nareszcie zagościł uśmiech i spokój! Michelle, zwana czule przez ukochanego dziadka "Miszelką" była też mocnym wsparciem dla niego i rodziny, kiedy odeszła Kazia (Katarzyna Kwiatkowska). Skąd ta cudowna dziewczyna wzięła się na świecie? Czy los w 4 odsłonie serii będzie dla niej równie dobry i łaskawy, jak ona sama jest dla świata? 

Już tu pojawia się pierwszy rozdźwięk między powieścią "Stulecie Winnych" a serialem TVP. Na ekranie poznajemy Michelle jako córkę Damiana, a w powieści jest dzieckiem Tadeusza, syna Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Kasi, najstarszego brata Ani (Urszula Grabowska) i Mani (Magdalena Walach). W serialu w ogóle nie było takiego bohatera! W 3 tomie "Stulecie Winnych 3. Ci, którzy wierzyli" akcja zaczyna się nieco wcześniej, nie tak jak w finale trzeciej serii - w 1976 podczas wybuchu strajków w Ursusie.

Michelle w serialu "Stulecie Winnych" zakochuje się w Polsce i bardzo chce ją dobrze poznać - historię, ale i zwyczaje oraz urodę ojczyzny. Tu jest podobieństwo między powieścią Grabowskiej i seriale TVP, bowiem na kartach powieści, na początku lat 70. ubw. Michelle - wbrew ojcu Tadeuszowi - nie chce już wrócić do Francji i zaczyna studia dziennikarskie w Warszawie. Jeżeli twórcy serialu w wątku Michelle będą w 4 sezonie trzymać się pierwowzoru, na ukochaną wnuczkę Władka czeka wielka zmiana, nie tylko w wyglądzie!

Michelle w 4 tomie powieści "Stulecie Winnych" na uczelni poznaje przyszłego męża, Janusza Milczyńskiego. Jej książkowy ojciec Tadeusz i jego żona Ivonne poddają się woli córki, kiedy Michelle grozi im, że albo zostanie w Polsce, albo wyjedzie do Somalii. Michelle, i w powieści, i w książce ma wielkie serce - chce walczyć o pokój. Czy w 4 sezonie serialu zobaczymy, że wnuczka Władka uznaje pozostanie w Polsce za swój patriotyczny obowiązek? Na kartach powieści Grabowskiej Michelle podejmuje taką decyzję, bo wierzy, że w czasach komunizmu Polska potrzebuje pomocy bardziej niż po wojnie.

Jeżeli twórcy serialu "Stulecie Winnych" w 4 sezonie pokażą wiernie dalsze losy Michelle, w czasie studiów dziewczyna zamieszka u Mani i Ryszarda (Piotr Rogucki). To oni też poznają jako pierwsi Janusza, którego ostatecznie poślubi w tajemnicy przed rodziną. Czy wielka miłość Michelle będzie nosił brodę, długie włosy, dziwny naszyjnik i będzie nałogowo palił papierosy? Kto go zagra? Na odpowiedź na te pytania jeszcze chwilę będziemy musieli poczekać, bo produkcja nie ujawnia żadnych szczegółów na ten temat. 

Michelle w 4 tomie "Stulecia Winnych" w grudniu 1975 roku razem z mężem Januszem wyjeżdża do Gdańska i związuje się z Komitetem Obrony Robotników, a jej mąż broni aresztowanych opozycjonistów. Michelle - już jako dziennikarka będzie pisała artykuły, które będą drukowane w nielegalnych drukarniach. Ukochana wnuczka Władka pisała prawdę o wydarzeniach w Polsce w języku ojczystym i po francusku, by ujawnić światu co się dzieje w Polsce.

Dzielna, walcząca o Polskę Michelle w "Stuleciu Winnych 4" to logiczna kontynuacja losów dziewczyny z ogromnym sercem na dłoni. Metamorfoza słodkiej wnuczki Władka w wojowniczkę o najważniejsze sprawy pasuje też do jej nowego wizerunku, jaki pokazała Pawłowska na swoim profilu na Instagramie. Krótkie włosy, pewność siebie i szeroki uśmiech - taka będzie nowa Michelle w 4 sezonie serialu!

Zobacz też: M jak miłość. Ostatnia randka Basi i Dawida. Romantyczna ucieczka doprowadzi do tragedii

Stulecie Winnych 4 sezon. Ukochana wnuczka Władka zmieni się nie poznania! Słodka Michelle pokaże wszystkim co potrafi

Gwiazda "Stulecia Winnych" opowiedziała fanom na WIDEO, zamieszczonym na jej profilu na Instagramie, jak wygląda jej pierwszy dzień zdjęciowy na planie 4 sezonu. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak zmieni się ukochana wnuczka Władka! 

- Z tej strony Marysia Pawłowska, czyli serialowa Michelle - przedstawiła się młoda gwiazda "Stulecia Winnych". -  Czekam właśnie aż moi koledzy skończą charakteryzację... Ja już jestem po. Jak wam się podoba? Dla mnie to jest pierwszy dzień w tym look-u i się jeszcze nie przyzwyczaiłam - śmieje się serdecznie Pawłowska. - Słuchajcie, chciałam was pozdrowić z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych". Dzisiaj strasznie leje, także trzymajcie za nas kciuki! 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Weronika Humaj wymieniona na inną aktorkę?! Fani przerażeni losem Kasi

Zobacz jak zmieni się Michelle w 4 sezonie "Stulecia Winnych" w GALERII ZDJĘĆ!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze