M jak miłość, odcinek 1598: Aneta ma siostrę! Matka Iwona wreszcie wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1598: Aneta ma siostrę! Matka Iwona wreszcie wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1598: Aneta ma siostrę! Matka Iwona wreszcie wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

2021-08-26 22:39

W 1598 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przeżyje szok na wieść, że ma prawie dorosłą siostrę, o której istnieniu przez całe życie nie wiedziała! To matka Anety, Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) w 1598 odcinku "M jak miłość" po latach przerwie milczenie o powie jedynej córce o tym, że jej przyrodnia siostra jest córką zmarłego ojca Anety, Roberta Kryńskiego. To już pewne, że siostrą Anety w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią okaże się jej pacjentka, młoda piłkarka Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska). Jak to możliwe, że dopiero teraz prawda o rodzinie Anety wyjdzie na jaw? Oto szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1598 po wakacjach - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Takiej sensacji w "M jak miłość" nikt się nie spodziewał. Choć przeszłość Anety i losy jej rodziny owiane są w serialu tajemnicą i w zasadzie nie wiadomo nic poza tym, że ma matkę Iwonę, a jej ojciec Robert Kryński umarł wiele lat temu, to już w 1598 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw rodzinny sekret, który wpłynie na całe życie Anety oraz jej męża Olka (Maurycy Popiel). Więź, która połączyła Anetę z młodą pacjentką, piłkarką Karoliną, okaże się silniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Od początku Chodakowska, która razem z Olkiem operowała nastolatkę czuła, że Karolina jest dla niej kimś bliskim. Przy niej rozbudził się matczyny instynkt Anety. W nowym sezonie "M jak miłość" dzięki pacjentce Aneta postanowi zajść w ciążę. Ale na tym nie koniec!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

Bo prawdziwa rewolucja nastąpi w 1598 odcinku "M jak miłość" kiedy matka Anety wreszcie przerwie milczenie i powie córce o tym, że ma siostrę! Jak podaje "Świat Seriali" Kryńska doskonale będzie wiedziała o drugiej córce swojego zmarłego męża. Iwona nigdy wcześniej nie wspominała o Robercie Kryńskim, ale w 1598 odcinku "M jak miłość" przy okazji rozmowy o trudnych miłościach wspomni nieżyjącego męża. Wreszcie Kryńska zdobędzie się na szczerość wobec jedynej córki. Tak wyjdzie, że ojciec Anety przed śmiercią zdążył założyć nową rodzinę i miał córkę.

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Sprawdź też: Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

Także w 1598 odcinku "M jak miłość" w klinice u Anety zjawi się znów piłkarka Karolina, która po operacji nogi przeprowadzonej przez Chodakowskich dozna kolejnego poważnego urazu. Zrozpaczona powie Chodakowskiej, że to koniec kariery na boisku, bo po wypadku została zawieszona w klubie. Przeciwko Karolinie wystąpią bowiem zazdrosne koleżanki z drużyny! Aneta w 1598 odcinku "M jak miłość" będzie pocieszać pacjentkę, podnosić ją na duchu. Przez to staną się sobie jeszcze bliższe.

Jeszcze wtedy w 1598 odcinku "M jak miłość" Aneta i Karolina nie będą wiedziały, że są siostrami, że łączą ich więzy krwi i miały tego samego ojca. Zaskakujące, że pacjentka Chodakowskiej nie poda nazwiska "Kryńska" po ojcu. A może będzie przedstawiać się nazwiskiem panieńskim matki. To wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2021.

M jak miłość po wakacjach 2021. Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska), Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska), Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze