M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod/Instagram M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

W 1595 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) aktywnie włączy się w rozwiązanie konfliktu między Izą (Adriana Kalska) a Marcinem (Mikołaj Roznerski). Będzie miała ku temu świetną okazję, bo Chodakowska zabierze Szymka (Staś Szczypiński), Maję (Laura Jankowska) i ucieknie z nimi do Grabiny. Tam w czarodziejskim ogrodzie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) Iza wypłacze się Rogowskiej, a ta zada jej kluczowe w całej historii pytanie. Trzeba przyznać, że Marysia weźmie na siebie podwójnie trudne zadanie - to jej syn, Piotrek (Marcin Mroczek) zgodzi się reprezentować Izę podczas rozwodu. Ale jak widzimy na ZWIASTUNIE nowego sezonu "M jak miłość" Marysia odniesie pełen sukces - Iza i Marcin znów będą szczęśliwi!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1595 odcinku "M jak miłość" po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie zobaczymy Izę i Marcina. Fani czekali całe lato, aby dowiedzieć się jak ulubiona para serialu rozwiąże swój najgorszy konflikt. Na szczęście już w pierwszym odcinku po przerwie zobaczymy rodzinę Chodakowskich. Jak sobie będą radzić z kryzysem?

Niestety, na początku 2595 odcinka "M jak miłość" nie będzie wyglądało to najlepiej. Smutna Iza w Grabinie wyzna Marysi jak teraz wygląda jej małżeństwo z Marcinem - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>    

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni
M jak miłość - nowy zwiastun. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram

Rogowska w 1595 odcinku "M jak miłość" wysłucha uważnie opowieści Izy o wyprowadzce Marcina z domu, o tym, że sypia w biurze, a jak się widują to kończy się zawsze awanturą. 

- Kochasz go? - zapyta Marysia w pewnym momencie 1595 odcinka "M jak miłość". A Iza odpowie jej bez namysłu! 

- Oczywiście, że go kocham! Zrobiłabym wszystko, żeby było jak dawniej, ale nie wiem czy to jest jeszcze możliwe...

Później w 1595 odcinku "M jak miłość" Marysia wpadnie pod domem na Marcina, który przyjedzie pocieszyć Barbarę załamaną zaginięciem Mateusza. 

- Przyjechałeś po Izę i dzieci, tak? - zapyta Rogowska.  

- Nie. Tylko dzieci - odpowie jej Marcin. 

- A... Wiesz, też kiedyś przeżywałam sytuację, że zawiódł mnie ktoś kogo bardzo kochałam. Wydawało mi się, że to już koniec, nie ma czego zbierać... A teraz nie wyobrażam sobie życia bez Artura - wyzna Marysia ze łzami w oczach. 

Czy tym szczerym wyznaniem Marysia poruszy skamieniałe z rozpaczy i zazdrości serce Marcina? Być może tak, bo ZWIASTUN nowego sezonu "M jak miłość" nie może kłamać - Iza i Marcin znów świata poza sobą nie będą widzieć! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
M jak miłość, odc. 1595: Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: vod/tvp

Zobacz koniecznie znów szczęśliwych Marcina i Izę w GALERII ZDJĘĆ! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze