M jak miłość, odcinek 1608: Przerażające porwanie u Zduńskich! Kinga i Piotrek już stracą ostatnią nadzieję

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1608: Przerażające porwanie u Zduńskich! Kinga i Piotrek już stracą ostatnią nadzieję

M jak miłość, odcinek 1608: Przerażające porwanie u Zduńskich! Kinga i Piotrek już stracą ostatnią nadzieję

2021-10-19 21:43

Tragedia w 1608 odcinku „M jak miłość” po wakacjach! Świat Zduńskich kompletnie się załamie, gdy odkryją, że w ich rodzinie doszło do straszliwego porwania! Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) rozpoczną dramatyczną walkę z czasem i nie cofną się ani na chwilę, aby odnaleźć zaginionego członka rodziny, ale powoli sami zaczną tracić nadzieje! Na domiar złego w 1608 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Zduńscy będą musieli użerać się jeszcze z agresywnym i pijanym sąsiadem Wieśkiem (Marcin Zarzeczny), który będzie utrudniał całą sprawę!

"M jak miłość" odcinek 1608 po wakacjach - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1608 odcinku „M jak miłość” po wakacjach rodzina Zduńskich znów zostanie wystawiona na poważną próbę, a ich na nowo zbudowana stabilność znów da się we znaki! Wszystko przez nowego sąsiada Kingi i Piotrka, który zamieni ich życie w prawdziwe piekło! Wiesiek nie będzie stronił od alkoholu, a co gorsza również od agresji! Żadna próba pojednania z nowym sąsiadem nie będzie wchodziła w grę, gdyż pijany sąsiad będzie zdolny do wszystkiego! Między nim a Zduńskimi będzie dochodziło do karczemnych awantur, na które będą musiały patrzeć ich dzieci: Lenka (Marysia Głowacka), Mikołaj (Aleksander Bożyk), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka). Nie obędzie się bez nalotów policji, ale niestety również rękoczynów, gdyż nieobliczalny Wiesiek nie raz sam będzie próbował wymierzyć sprawiedliwość, a Piotrek będzie musiał bronić swojej rodziny. Jednak w 1608 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej agresywny sąsiad to będzie nic w porównaniu, do tego co za chwilę się wydarzy!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1595: Michał w totalnej rozsypce po rozstaniu z Joasią! Nawet Iza go nie pozna

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

W 1608 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Zduńscy będą tak zajęci użeraniem się z nowym sąsiadem, że nawet nie zauważą zaginie jeden z domowników! Jak podaje swiatseriali.interia.pl to Mikołaj poinformuje rodziców, że doszło do porwania! Chłopiec pogrąży się w olbrzymim smutku, gdyż nigdzie nie będzie mógł znaleźć swojego ukochanego pupila, Sapera. Pies zniknie bez śladu, co równie mocno zaniepokoi Zduńskich, którzy mają jeszcze w pamięci dramatyczną walkę o niego z jego okrutnym właścicielem w ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną! Mężczyzna zostawił psa na pastwę losu w środku zimy, przywiązanego do drzewa! Zduńscy bez wahania ruszyli mu na pomóc, choć nie obyło się bez rękoczynów. Na szczęście psa udało się uratować i na stałe pod dużą presją Miśka zadomowił się na Deszczowej! A teraz w 1608 odcinku „M jak miłość” po wakacjach zaginie i przepadnie niczym kamień w wodę!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1595: Dobra wróżba u Chodakowskich! Szymek oszaleje z radości

Jeszcze w 1608 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Zduńscy zrobią, co mogą, aby odnaleźć czworonożnego przyjaciela. Porozwieszają na całym osiedlu ogłoszenia ze zdjęciem Sapera i wyznaczą nagrodę w wysokości 800 złotych za pomoc w odnalezieniu ukochanego psa Miśka. Niestety czas będzie uciekał, a nikt się nie zgłosi. Wtedy w 1608 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej u Kingi i Piotrka zapali się czerwona lampka i nasunie im się myśl, że za zniknięciem Sapera może stać sam Wiesiek, z którym mają na pieńku, a nieobliczalny drań w ten sposób próbował się na nich zemścić!

W 1608 odcinku „M jak miłość” po wakacjach złożą Wieśkowi wizytę, choć sąsiad wcale nie ucieszy się na ich widok, gdyż Zduńscy przyłapią go na gorącym uczynku! Okaże się, ze wcale się nie pomylili i to właśnie pijak porwał Sapera! Agresywny sąsiad nie będzie chciał oddać czworonoga, dlatego kolejny raz dojdzie do przepychanek. Wiesiek rzuci się na Piotrka, ale Kinga zachowa zimną krew i zadzwoni na policję! Na szczęście w 1608 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej funkcjonariusze szybko stawią się na miejscu i pomogą odzyskać Sapera! Pies wróci do domu cały i zdrowy, a Misiek znów będzie w siódmym niebie!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)
M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze