M jak miłość, odcinek 1595: Michał w totalnej rozsypce po rozstaniu z Joasią! Nawet Iza go nie pozna

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1595: Michał w totalnej rozsypce po rozstaniu z Joasią! Nawet Iza go nie pozna

M jak miłość, odcinek 1595: Michał w totalnej rozsypce po rozstaniu z Joasią! Nawet Iza go nie pozna

2021-08-27 11:27

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Michał (Paweł Deląg) ciągle nie będzie mógł pogodzić się z tym jak potraktowała go Joasia (Barbra Kurdej Sztatan). Ostrowski pokładał wielkie nadzieje w jej powrocie, a wyszło jak zawsze tylko tym razem zabolało mocniej. W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Michał będzie kompletnie nieporadny i nie będzie mógł skupić się na pracy. Iza (Adrianna Kalska), gdy zobaczy w jak złym stanie jest jej szef, przymusowo skróci swój urlop i ruszy mu na pomoc.

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Michał będzie ciągle załamany po bolesnym rozstaniu z Joasią. Michał już nie mógł się doczekać aż jego ukochana wreszcie wróci z Francji, ale z pewnością nie spodziewał się, ze jej powrót będzie miał tak dramatyczny przebieg. Ostrowski był bardzo cierpliwy i wiele poświęcił, aby Joasia w końcu poczuła do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Wydawało się, że po rozstaniu Chodakowskiej z Leszkiem (Sławek Uniatowski) już nic nie będzie stało im na przeszkodzie, zwłaszcza, że Michał co jakiś czas odwiedzał Joasię we Francji. Niestety nic bardziej mylnego.

Jej powrót w 1588 odcinku „M jak miłość” przekreślił wszystko i odebrał Michałowi ostatnie nadzieje. Ostrowski w końcu zrozumiał, że Chodakowska nigdy go nie pokocha i nigdy nie będą razem. W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Michał wciąż nie będzie mógł pogodzić się z decyzją ukochanej i kompletnie się załamie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1595: Dobra wróżba u Chodakowskich! Szymek oszaleje z radości

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Michał nie będzie mógł skupić się na pracy. Nie poradzi sobie z grafikiem, który za swoją pracę zażyczy sobie większe honorarium niż ustalił z Izą i nie będzie wiedział, jak wybrnąć z tej niewygodnej sytuacji. Iza, widząc jego zakłopotanie, postanowi mu pomóc i skrócić swój urlop. Jeszcze w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Chodakowska przyjedzie do wydawnictwa i rozwiąże konfliktową sytuację, jednak Michał w ogóle nie będzie jej słuchał. Ostrowski będzie tak załamany po rozstaniu z Joasią, że straci kontakt z rzeczywistością.

- Ten grafik jest naprawdę dobry. Myślę, że powinieneś mu zaproponować stałą współpracę, jeśli będzie miał gwarancję regularnych dochodów, to zgodzi się na niższe stawki. Halo, Michał – spyta zaniepokojona, gdy zauważy, że Michał jest nieobecny.  

- Yyy, tak. Dobra okładka zawsze ciągnie sprzedaż w górę. No i dzięki, że przyjechałaś. Ja ostatnio nie miałem do tego wszystkiego głowy i serca – nagle się przebudzi.

- Chodzi o Joasię…Przykro mi, że nie jesteście już razem – spróbuje go wesprzeć.

- Czekałem na jej powrót i nie spodziewałem się, że to będzie definitywny koniec – przyzna całkowicie załamany.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

M jak miłość, odc. 1595: Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1595: Michał (Paweł Deląg)

Jeszcze w 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Michał spróbuje wziąć się w garść, ale długo nie da rady robić dobrej miny do złej gry. Rozstanie z Joasią wiele go kosztowało w przeciwieństwie do Chodakowskiej, która jakby wcale nie przejęła końcem ich znajomości. Jeszcze w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Joasia odwiedzi Izę w jej domu, aby oddać jej czapkę i szalik, ale jej nie zastanie. Zamiast niej drzwi otworzy Marcin (Mikołaj Roznerski), a Chodakowska jak gdyby nic od tak rzuci, że wcale nie jest z Michałem…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

M jak miłość, odc. 1595: Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1595: Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość, odc. 1595: Iza (Adrianna Kalska)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1595: Iza (Adrianna Kalska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze