M jak miłość, odcinek 1596: Piotrek perfidnie zadrwi z Kamila. Nawet Gryca to zaboli

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1596: Piotrek perfidnie zadrwi z Kamila. Nawet Gryca to zaboli

M jak miłość, odcinek 1596: Piotrek perfidnie zadrwi z Kamila. Nawet Gryca to zaboli

2021-08-29 9:10

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil (Marcin Bosak) będzie potwornie rozkojarzony i nie będzie mógł skupić się na pracy. Piotrek (Marcin Mroczek) zauważy, że z przyjacielem jest coś nie tak i postanowi to wykorzystać! W 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Gryc podzieli się ze Zduńskim straszliwą wiadomością, która bezpośrednio zagraża mu i malutkiej Poli (Hania Nowosielska), a Piotrek zamiast mu pomóc po prostu chamsko z niego zadrwi! Tego po Zduńskim zupełnie się nie spodziewał…

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil na poważnie zacznie obawiać się, że jego dom jest nawiedzony, a tajemnicza kobieta, która ostrzegała go przed jego zakupem wcale się nie pomyliła i nie wprowadzała go w maliny. Co więcej swoje trzy grosze w tej sprawie dorzuciła Kinga (Katarzyna Cichopek), która nie dość, że potwierdziła słowa sąsiadki, to jeszcze wyjawiła Kamilowi, co tak naprawdę tam się stało! Okazało się, że w domu, który dopiero co kupił, przed laty zamordowano człowieka. Gryc oczywiście nie przejął się jej słowami i odbierał wszystko w kwestii żartu, jednak w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej sam przerazi się już nie na żarty!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

M jak miłość. Matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil i Piotrek będą pracować nad kolejną sprawą w kancelarii, jednak Gryc będzie zupełnie nieobecny i będzie błądził myślami w zupełnie innym kierunku. Zduński od razu zauważy, że z mecenasem jest coś nie tak i postanowi przywołać go do porządku! Oczywiście w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Piotrek pomyśli, że to przez kobietę Kamil nie może skupić się na pracy.

- Sprawdziłeś, kiedy dokładnie upływa termin Zawity? – spyta Gryca, lecz mecenas w ogóle nie będzie go słuchał.

- Całkowicie się z tobą zgadzam – odpowie kompletnie rozkojarzony Kamil.

- Hej Kamil. Halo. Obudź się. Zaraz zaczynamy. Stary co się z tobą dzieje? Nie no błagam. Nie mów, że jesteś zakochany. Nadal spotykasz się z jak ona miała na imię Alicja, Ania? – zapyta ironicznie.

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil dość szybko wyprowadzi Piotrka z błędu i postanowi się przed nim otworzyć. Zwierzy się ze swoich obaw, a Zduński po prostu go wyśmieje!

- Daj spokój z Alicją to był epizod zamknięty. Z Anią też. Chodzi o nasz dom – wytłumaczy nieco przerażony.

- A co z nim? – zapyta mecenas.

- Sąsiedzi nagadali mi głupot, zresztą twoja szanowna małżonka też dorzuciła kamyczek do tego ogródka i ja teraz mam wrażenie, sam nie wiem. Mam wrażenie, że ktoś mi ostatnio grzebał w papierach – wyzna zdenerwowany.

- Jasne. A może spał jeszcze w twoim łóżeczku? – zadrwi z niego bezczelnie Piotrek.

- Wiem, jak to brzmi. Nie, nie będę ulegał tej histerii – odpowie mu podłamany Kamil.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1608: Przerażające porwanie u Zduńskich! Kinga i Piotrek już stracą ostatnią nadzieję

Jednak jeszcze w 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Piotrek postanowi się zreflektować, gdy zauważy, że Kamil wcale nie żartuje, a naprawdę obleciał go strach i już na poważnie zaproponuje mu pewne rozwiązanie. 

- Słuchaj, jak cię to martwi to po prostu wymień zamki – zaoferuje mu Zduński.

Niestety obawy Kamila w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej tylko się potwierdzą i to za sprawą Poli! Córeczka Gryca znajdzie ukrytą pod szafką tajemniczą skrzynkę, w której będą pozostałości po poprzednim właścicielu, ale co gorsza wcale nie przyzna się do swojego odkrycia! Czy Kamilowi i Poli będzie grozić niebezpieczeństwo? Przekonamy się już w nowych odcinkach „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1595: Michał w totalnej rozsypce po rozstaniu z Joasią! Nawet Iza go nie pozna

M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze