M jak miłość, odcinek 1592: Jaszewska znienawidzi syna Dawida do reszty za to co zrobi Basi. Psychol zabije oboje rodziców?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Jaszewska znienawidzi syna Dawida do reszty za to co zrobi Basi. Psychol zabije oboje rodziców?

M jak miłość, odcinek 1592: Jaszewska znienawidzi syna Dawida do reszty za to co zrobi Basi. Psychol zabije oboje rodziców?

2021-05-24 14:09

W 1592 odcinku "M jak miłość" Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska) do reszty straci serce dla swojego synalka psychopaty. Matka Dawida (Iwo Wiciński) nie wytrzyma porażających wiadomości na temat tego, co zrobił Basi (Karina Woźniak). Olga być może będzie miała wrażeniem, że straszliwy koszmar z była dziewczyną psychola powrócił i znów będą musieli uciekać, tylko tym razem nie z Krakowa, a z Grabiny. Dawid jednak będzie miał własną wizję tego co się dzieje i poczuje, że jego poukładanemu życiu zagraża niebezpieczeństwo... Psychol w 1592 odcinku "M jak miłość" zmieni plan i zabije jednak oboje rodziców?

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid zostanie przyłapany przez Rogowskich i własnego ojca (Tomasz Lulek) w środku nocy na pojeniu Basi alkoholem i częstowaniu marihuaną! Młoda Rogowska będzie nie do końca przytomna, ale na widok Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) zacznie na nich warczeć, a wręcz zaatakuje własną matkę! Widać będzie, że psychol nieźle "wyprał już mózg" swojej 12-letniej sąsiadce. Niestety, wszystko wskazuje na to, że szybka interwencja Jaszewskich może tragicznie obrócić się przeciwko nim samym! 

- Przecież w ogóle ci nie chodzi o Basię! Przyznaj, jesteś wkurzony, bo ci narobiłem obciachu... - odpowie Dawid ojcu, kiedy ten spróbuje przywołać go do porządku w 1592 odcinku "M jak miłość". 

- To też, ale przyrzekam ci, że to już po raz ostatni! - zrozpaczony Mariusz spróbuje podnieść głos na syna. 

W tym momencie 1592 odcinka "M jak miłość" w domu pojawi się Olga, która wróci z sanatorium wprost na rodzinną awanturę. Ale zapewne w najśmielszych snach nie przypuszczała, że Dawid zrobił swojej sąsiadce coś tak okropnego! Czy matka ostatecznie znienawidzi syna psychola, który tak jej się odpłaci za ogromny trud, który włożyła w jego wychowanie i ochronę? 

- Czy was naprawdę nie można zostawić samych? Co tu się dzieje?

- No, pochwal się matce, jaki numer odwinąłeś tym razem...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1592 ZWIASTUN: Psychol Dawid namówi Basię na seks? Upiorny żart Kamila w nawiedzonym domu
M jak miłość, odc. 1592: Olga (Małgorzata Lewińska), Mariusz (Tomasz Lulek)

i

Autor: MTL Maxfilm

Ale psychol w 1592 odcinku "M jak miłość" w ogóle nie będzie miał zamiaru dyskutować z rodzicami. Kiedy Olga będzie oczekiwała na jego wyjaśnienia, on obróci sie na pięcie i po prostu wyjdzie z pokoju. Matka jeszcze spróbuje go powstrzymać, wołając rozpaczliwie: - Dawid! - ale to już nic nie zmieni. Czy już wtedy Dawid wpadnie na pomysł zamordowania swoich rodziców?  

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ psychopata w 1592 odcinku "M jak miłość" postanowi zabić własnego ojca, a w całą aferę wkręcić nieprzytomnie zakochaną w nim Basię. Wyprany umysł 12-latki, w którym na pierwszym miejscu znalazła się "krzywda" ukochanego Dawida, pokieruje dziewczynką w kierunku potwornej zbrodni.

Czy Olga, nad którą Dawid aż do w 1592 odcinka "M jak miłość" miał pełną kontrolę, nie stając tym razem w obronie syna ściągnie na siebie wielkie nieszczęście?   

Zobacz także: Stulecie Winnych 4 sezon. Straszna śmierć Andzi i Stanisława tego samego dnia. Umrze i nie zdąży uratować żony 

M jak miłość, odc. 1592: Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1592: Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)
M jak miłość, odc. 1592: Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze