M jak miłość, odcinek 1591: Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał - WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1591: Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1591: Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał - WIDEO

2021-05-13 8:43

W 1591 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) mocno się zagalopuje, czego konsekwencją może być koniec związku z Magdą (Anna Mucha)! Sam wepchnie żonę w ramiona Adama (Wojciech Świeściak). Co więcej, cała sytuacja będzie go nieźle bawić, ale jak się okaże - do czasu! Z pozoru niewinna zabawa Magdy i Wareckiego w 1591 odcinku "M jak miłość" przerodzi się w niebezpieczną sytuację dla Budzyńskich. Andrzej szybko zrozumie, że popełnił koszmarny błąd, ale może być już za późno, by ratować rodzinę...

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" Budzyński kolejny raz wyrzuci Magdzie brak znajomości przepisów ruchu drogowego i zacznie uczyć żonę poprawnej jazdy autem. Z pozoru niewinna sprzeczka i przepychanki słowne, które zaczęły się już w poprzednich odcinkach "M jak miłość", przerodzą się w realny kryzys. 

- Słuchaj, to, że zabrali ci prawo jazdy, to mnie akurat nie dziwi, ale to, że ktoś ci je dał, to jest dla mnie zagadka - powie Andrzej w 1591 odcinku "M jak miłość", nie mogąc znieść widoku tego, co żona wyprawia za kierownicą. 

W końcu Magda, żeby utrzeć nosa mężowi, ale też dla swojej satysfakcji, zgodzi się na lekcje od Wareckiego. 

- Nie wściekaj się, nie da się ukryć, że jako kierowca posiadasz pewne braki, ale wiesz co wymyśliłem? Codziennie rano będziemy wstawać i ćwiczyć przed blokiem manewry i będzie dobrze, zobaczysz - spróbuje załagodzić sprawę Andrzej i nie będzie wiedział, że żona ma już inny plan obejmujący naukę z Adamem.

- Dziękuję, obejdzie się - skwituje ostro Magda.

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

M jak miłość. Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania!

Andrzej w 1591 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że swoimi wyrzutami i śmiechami, sam wepchnie Magdę w ręce nauczyciela.

- Tak się składa, że jestem dziś umówiona z jednym takim. Co prawda, może nie jest tak doskonały jak ty, ale za to jest miły i wyjątkowo cierpliwy - powie mężowi Budzyńska.

- A kto to jest?

- Nie powiem

- Serio pytam...

- A co, jesteś zazdrosny? - rzuci Magda i wyjdzie na spotkanie z Adamem.

Andrzej w "M jak miłość" szybko zda sobie sprawę, że z pozoru niewinne przepychanki przerodzą się w koszmar. 

- Pojawił się on, czyli Adam w rumaku mechanicznym. Magda tak łatwo w to wszystko wchodzi z dwóch powodów. Praktycznego, a także utrzeć trochę nosa Andrzejowi, tylko że nie nie sądziła zapewne, że to będą manewry prawie miłosne - mówi Anna Mucha w kulisach "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

Wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do wielkiego nieporozumienia, którego skutkiem może być rozpad rodziny Budzyńskich! Magda nie będzie miała początkowo świadomości, że flirtuje z nauczycielem Ani, w którym ta się zakochała. Niestety prawa w "M jak miłość" wyjdzie na jaw i rozpęta się piekło. Andrzej szybko pożałuje, że śmiał się z żony, wepchnął ją w ramiona Adama, a w konsekwencji tego wszystkiego, może stracić córkę! Anie nie wybaczy Magdzie, że jest tak blisko z Adamem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze