M jak miłość, odcinek 1588: Werner przez Sandrę usłyszy groźby, a ona i tak znów go wystawi

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1588: Werner przez Sandrę usłyszy groźby, a ona i tak znów go wystawi

M jak miłość, odcinek 1588: Werner przez Sandrę usłyszy groźby, a ona i tak znów go wystawi

2021-05-10 20:50

W 1588 odcinku „M jak miłość” Werner (Jacek Kopczyński) wpadnie przez Sandrę (Anna Oberc) w sytuację bez wyjścia. Ta para od początku budzi kontrowersję i nawet Andrzej (Krystian Wieczorek) nie ma siły do tego, co wyprawia przyjaciel. Tym razem w „M jak miłość” Werner padnie ofiarą gróźb i to z najmniej oczekiwanej strony… Przez Sandrę stanie w dziwnej sytuacji, nie wiedząc co ma robić. W końcu złoży kobiecie poważną propozycję, którą ta odrzuci! Życie prawnika i kelnerki wymknie się spod kontroli.

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Sandra i Werner w „M jak miłość” dopiero niedawno zdecydowali się na wspólne życie. Trudno jednak mówić tu o wielkich uniesieniach, bo co chwila się kłócą i nie dogadują. Najpierw Sandra, w poprzednich odcinkach „M jak miłość” bała się zaangażowania w uczucie do prawnika, a potem on zrobił z niej pośmiewisko przed ustawionym przyjacielem z Ameryki.

Kobieta była pewna, że czekają ją oświadczyny, a tymczasem jedyne co dostała, to upokorzenie. W 1588 odcinku „M jak miłość” Werner nie będzie się spodziewał, że przez Sandrę, padnie ofiarą gróźb! Sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

M jak miłość. Romans Wernera i Sandry nie przetrwa. Rozstaną się przez dziecko

To Otar (David Gamtsemlidze) w „M jak miłość” powie wprost Adamowi, że traktuje Sandrę jak córkę i jeśli usłyszy, że prawnik jakkolwiek ją skrzywdził, to ostro pożałuje. Werner nie będzie się spodziewał takich słów, tym bardziej, że ma wobec kobiety konkretne zamiary. W 1588 odcinku „M jak miłość” Adam podaruje Damianowi (Oliver Proctor) bilety na mecz, by go przekupić i by chłopak stanął za nim w decyzji, którą oznajmi Sandrze. Przynajmniej młody chłopak nie będzie mu groził tak, jak zrobi to Otar.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

W 1588 odcinku „M jak miłość” Werner poprosi Sandrę, aby się do niego przeprowadziła. Niestety spotka się z odmową! Kolejny raz kobieta nie przystanie na jego propozycje. Nie pozostawi jednak tak tej sprawy. W zamian za odrzucenie, zaprosi Adama pod swój dach. Prawnik będzie zszokowany i nie wiadomo jeszcze czy wyrazi zgodę. Jedno jest jednak pewne, że ta para uwikłała się w bardzo skomplikowaną relację.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze