M jak miłość, odcinek 1586: Olek będzie bronił Argasińskiego przed Anetą! Nie dowie się co ordynator zrobił jego żonie?

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1586: Olek będzie bronił Argasińskiego przed Anetą! Nie dowie się co ordynator zrobił jego żonie?

M jak miłość, odcinek 1586: Olek będzie bronił Argasińskiego przed Anetą! Nie dowie się co ordynator zrobił jego żonie?

W 1586 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) stanie w obronie... Argasińskiego (Karol Strasburger) przeciwko swojej żonie! Wszystko odbędzie się podczas uroczystej kolacji, którą Aneta (Ilona Janyst) przygotuje dla swojego wiecznie nieobecnego męża. Olek będzie zachwycony, ale przyniesie także nowinę, która z kolei doktor Chodakowskiej nie spodoba się. Zapowiada się na to, że "woda sodowa" uderzy do głowy ambitnego doktora Chodakowskiego i Argasiński zmanipuluje go, jak małe dziecko! Bo jak inaczej wytłumaczyć, że Olek zupełnie zapomni, co podły ordynator robi jego żonie? A może Olek wszystko wie i pamięta, tylko będzie udawał, że zapomniał?

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1586 odcinku "M jak miłość" postanowi uczcić wytworną kolacją obecność męża w domu. Olek sam przyzna, że ostatnio bierze zbyt wiele dyżurów. Ale pochwali się przy tym, że Argasiński nareszcie zwrócił uwagę na jego poświęcenie...

- Argasiński chyba w końcu to docenił. Wziął mnie dziś na rozmowę i ponowił propozycję. Część obowiązków miałbym przejąć już teraz...- Olek przypomni Anecie, że miałby zastępować szefa na jego stanowisku ordynatora podczas dłuższego urlopu Argasińskiego. 

Aneta aż wstanie jak wryta w 1586 odcinku "M jak miłość". Olek będzie bardzo z siebie zadowolony, a z uznania szefa wręcz dumny! Kiedy Olek zobaczy minę żony zapyta więc lekko zaczepnie: - No i co? Nie pogratulujesz mi?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie. Jeszcze nigdy nie byli w takiej sytuacji

M jak miłość, odcinek 1586 ZWIASTUN. Argasiński to bandyta! Wrobi Anetę w przestępstwo. Chora zazdrość Marcina o Izę doprowadzi do tragedii
M jak miłość odc. 1586. Argasiński (Karol Strasburger), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Argasiński (Karol Strasburger), Olek (Maurycy Popiel)

- Nie no, gratuluję... Od dawna ci się to należało. Chociaż... szczerze? Ja nie wierzę, że Argasiński faktycznie weźmie ten dłuższy urlop. Nie odda władzy i pieniędzy. Nie taki ktoś jak on! - powie kilka słów prawdy doktor Chodakowska. 

Ale Olek w tym momencie 1586 odcinka "M jak miłość" już będzie mentalnie w innym, lepszym świecie - zaszczyty, uznanie, pieniądze, władza wyraźnie uderzą mu do głowy. I będzie wyglądało, że naprawdę już zapomniał, jak ordynator traktował podle Anetę od samego początku szefowania w szpitalu!

- On nie jest święty, ale czy ty przypadkiem, kochanie, nie jesteś do niego uprzedzona? - zapyta Olek Anetę, naprawdę nie wiedząc o co jej chodzi. 

A może Olek już będzie udawał, że nie widzi krzywdy żony w 1586 odcinku "M jak miłość"? Chyba jedyne co pozostanie Anecie to mężowi o wszystkim przypomnieć, żeby dobrze zrozumiał, z kim zaczął się bawić w "uznanie" dobrego szefa... 

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1587: Marek wróci do Grabiny ratować Mateusza? Nie będzie miał pojęcia co się dzieje z jego synem!

M jak miłość, odc. 1586: Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1586. Argasiński (Karol Strasburger, Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Argasiński (Karol Strasburger, Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odc. 1586: Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1586. Aneta (Ilona Janyst), Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Aneta (Ilona Janyst), Argasiński (Karol Strasburger)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany