M jak miłość, odcinek 1587: Marek wróci do Grabiny ratować Mateusza? Nie będzie miał pojęcia co się dzieje z jego synem!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1587: Marek wróci do Grabiny ratować Mateusza? Nie będzie miał pojęcia co się dzieje z jego synem!

M jak miłość, odcinek 1587: Marek wróci do Grabiny ratować Mateusza? Nie będzie miał pojęcia co się dzieje z jego synem!

W 1587 odcinku "M jak miłość" może okazać się, że Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wróci do domu, aby ratować Mateusza (Krystian Domagała)! Wszystko zacznie się od niepokojącej rozmowy Barbary (Teresa Lipowska) z synem, w której wyjdzie na jaw, że Marek nie ma "zielonego pojęcia", co się dzieje z jego dzieckiem! A w życiu Mateusza będzie bardzo źle - jego małżeństwo z Lilką (Monika Mielnicka) będzie dobiegało końca, prawdopodobnie dojdzie do zdrady jego żony, a to wszystko pod okiem Marka! Czy Mostowiak wróci z Mateuszem do Grabiny, aby pomóc stanąć dziecku na nogi po stracie ukochanej kobiety? Oznaczało by to długo wyczekiwany przez fanów powrót Kuszewskiego do "M jak miłość". Ale czy to jeszcze jest możliwe?

"M jak miłość" odcinek 1587 - wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1587 odcinku "M jak miłość" Barbara, wiedziona przeczuciem, że w życiu ukochanego wnuka dzieje się coś złego zadzwoni w tej sprawie do Marka. Mateusz poleciał do ojca do Australii razem z żoną i wygląda na to, że cały jego świat legnie tam w gruzach. Co gorsze, ojciec nie będzie miał o niczym pojęcia...

Rozmowę z Markiem w 1587 odcinku "M jak miłość" Barbara zrelacjonuje Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Głowa rodziny Mostowiaków będzie autentycznie przerażona tym, co się dzieje w życiu Mateusza, ale i zupełnym brakiem udziału w życiu syna jego ojca!

- Ja tak strasznie martwię się o Mateusza! Coś tam się u niego dzieje niedobrego! Rozmawiałam z Markiem, ale on o niczym nie wie, a Mateusz chyba pokłócił się z Lilką. I to tak na poważnie! - opowie Barbara Marysi i Arturowi (Robert Moskwa).

Czy napięta sytuacja w małżeństwie Mateusza z Lilką w "M jak miłość" wywróci do góry nogami również poukładane życie Marka? Gdyby faktycznie Mateusz miał zostać porzucony przez ukochaną żonę, mógłby sobie z tym sam nie poradzić w obcym kraju i bez wsparcia rodziny. Ale Kacper Kuszewski zdecydowałby się wrócić do serialu, który przyniósł mu popularność? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie. Jeszcze nigdy nie byli w takiej sytuacji

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią
M jak miłość: Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm

Przypomnijmy - Marek odszedł w 1398 odcinku "M jak miłość". Początkowo Marek wyjechał do Ewy, która już pracowała w Dublinie, a potem los zaniósł ich do Australii. Grający Marka Kacper Kuszewski nie rozstał się z serialem w wielkiej przyjaźni, ale też twórcy zostawili furtkę na jego powrót - Marek nie zginął, tylko wyjechał. Czy przy okazji problemów Mateusza aktor przekroczy otwarte drzwi i wróci do serialu?

- Ludzie w ekipie filmowej są albo zatrudnieni na umowy o dzieło, albo mają własną działalność gospodarczą, co powoduje, że prawo pracy ich nie obejmuje. Dzień pracy ekipy trwa 12 godzin. Często zdjęcia są w sobotę, a nawet zdarza się, że w niedzielę, więc to sześć dni po 12 godzin -  zdradzał w rozmowie z "Plejadą" Kuszewski po odejściu z "M jak miłość". Gwiazdor dodał też wówczas kilka słów o tym, że aktorzy nie mają prawa do protestów. - Mają poczucie, że nie mogą narzekać i nie mogą walczyć o swoje prawa, bo są zatrudnieni na taki rodzaj umów, że można im podziękować i zatrudnić kogoś innego, kto nie będzie marudził. No więc nikt nie marudzi, tylko wszyscy zaciskają zęby i pracują. Od wielu lat zastanawiam się, jak to jest możliwe i jak to może być legalne...

Ale minęły lata, zmienił się serial "M jak miłość", aktorzy grający w nim to niekwestionowane gwiazdy, a i zapewne zmienił się sam Kuszewski. Doroślejszy aktor spędził na planie jako Marek kilkanaście lat swojego życia. Czy twórcy przewidują powrót Marka razem z uwielbianym przez fanów młodym, dobrym i oddanym rodzinie Mateuszem? Przekonamy się niebawem, możemy być pewni, że Barbara od 1587 odcinka "M jak miłość" Mateusza w kryzysie bez pomocy nie zostawi...   

Zobacz także: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Przemiana Michała juniora zaszokuje Anię i Michała. Będą zdziwieni nagłą decyzją syna

M jak miłość odcinek 1388, Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1388, Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość po wakacjach 2018. Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2018. Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze