M jak miłość, odcinek 1581: Bartek przez Ulę znów podpadnie policji?! Skatuje gwałciciela żony i koszmar z przeszłości powróci - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1581: Bartek przez Ulę znów podpadnie policji! Skatuje gwałciciela żony i koszmar z przeszłości powróci - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1581: Bartek przez Ulę znów podpadnie policji! Skatuje gwałciciela żony i koszmar z przeszłości powróci - ZDJĘCIA

W 1581 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arek Smoleński) wytropi byłego szefa Uli (Iga Krefft), dopadnie go na ulicy i pobije! Gwałciciel Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak) nie będzie umiał się obronić, ale za to drań potrafi wezwać policję... Bartek podobnie skatował z zemsty za Ulę bandytę Grzelaka (Jakub Kornacki). Czy i tym razem posunie się za daleko? Sprawdź co już wiemy o dramatycznych wydarzeniach w 1581 odcinku "M jak miłość" i zobacz ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1581 - poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1581 odcinku "M jak miłość" Bartek zrobi dokładnie to samo co w 1471 odcinku serii - skatuje drania, który skrzywdził jego żonę! Wtedy był to bandzior Grzelak, który w lesie napadł i pobił Ulę, teraz to elegancki pan menadżer z Warszawy. Ale efekt będzie taki sam - Bartek nie powstrzyma się i pobije drania!  Czy tym razem trafi za to za kratki?

Zacznie się do tego, że Bartek 1581 odcinku "M jak miłość" dowie się od Uli, że jej szef w ostatniej pracy, Kacper Raczkowski chciał z jego żony zrobić swoją osobistą prostytutkę! Zboczeniec, obiecywał jej za seks awans i podwyżkę, a kiedy nie była zainteresowana próbował ją zgwałcić!

- To należało zgłosić na policję! Gnojek powinien dostać za swoje! - Bartek będzie wściekły na Ulę, że nic z tym nie zrobiła. I weźmie sprawy w swoje ręce. 

Bartek będzie w takim stanie w 1581 odcinku "M jak miłość", że do Warszawy nie pojedzie sam, tylko w "obstawie" nowego kumpla Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Ale nawet sympatyczny Kiemlicz nie powstrzyma Bartka przed własnoręcznym wymierzeniem kary gwałcicielowi. Czy policja przyjedzie na wezwanie pobitego Raczkowskiego?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!
M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak)

- Ula Lisiecka, moja żona... Była tu w zeszłym tygodniu. Pamiętasz ją? Pamiętasz, gnojku, czy nie? Przyjąłeś ją do pracy, a potem wystartowałeś do niej z łapami. Co, nic nie mówisz?  Tchórz cię obleciał? - Bartek będzie wrzeszczał na gwałciciela w 1581 odcinku "M jak miłość" szarpiąc go i bijąc na środku warszawskiej ulicy!

Co pan robi?! - zaprotestuje nieśmiało Raczkowski.

Zobaczymy w 1581 odcinku "M jak miłość", że Raczkowski z bandyta Grzelakiem ma niewiele wspólnego, bo natychmiast. Nie tylko nie będzie walczył, ale wręcz zaniemówi ze strachu. Czy pod odejściu Bartka i przerażonego Tadeusza tchórz zadzwoni natychmiast na policję?

Jeżeli tak, Bartek będzie miał bardzo poważne kłopoty! Policja będzie miała skargę "szanowanego pana menadżera" na bezrobotnego, który ma całkiem pokaźną listę problemów z prawem. Czy w Warszawie wypłynie przy tej okazji mroczna przeszłość Bartka? Z daleka od Grabiny sprawy  mogą się mocno skomplikować...   

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2420: Klara odkryje przerażającą prawdę o swojej siostrze! Nie zdąży powstrzymać podłej macochy - ZDJĘCIA 

M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak)
M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
M jak miłość, odcinek 1471. Grzelak (Jakub Kornacki)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1471. Grzelak (Jakub Kornacki)
M jak miłość odc. 1581. Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Kacper Raczkowski (Krzysztof Szczepaniak)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze