Barwy szczęścia, odcinek 2420: Klara odkryje przerażającą prawdę o swojej siostrze! Nie zdąży powstrzymać podłej macochy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odcinek 2421 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2
Autor: Artrama "Barwy szczęścia" odcinek 2421 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2420 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) odkryje, co podła macocha zrobiła jej siostrze! Niestety, będzie już za późno na ratunek - Irena (Małgorzata Krzysica) wytnie drugiej córce Olgierda (Tomasz Sobczak) taki sam numer, jaki miała zamiar Klarze. I tym razem jej się to uda! Klara jednak tak tego nie zostawi i - jak pisaliśmy jako pierwsi - wypowie podłej kobiecie wojnę! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z 2420 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2420 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Klara w 2420 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że "załamana" śmiercią ukochanego męża Irena, znalazła chwilę i skontaktowała się już z Lidią Bajer, matką Oli, drugiej córki Olgierda. Na jaw wyjdzie, że podła macocha zrobiła siostrze Klary to samo, co tak bardzo chciała zrobić jej - okradła ją! 

Irena w 2420 odcinku "Barw szczęścia" przekona matkę Oli, by zrezygnowała z praw do spadku, powołując się na tę samą "bajeczkę", którą próbowała wcisnąć Klarze. Nakłamie, że Olgierd był bez grosza i zostawił po sobie tylko ogromne długi! A o restauracji "Irena" oczywiście zapomni powiedzieć...  

Kiedy Klara w 2420 odcinku "Barwy szczęścia" dowie się o udanym przekręcie Ireny, powie Hubertowi, że idzie na wojnę z podłą macochą! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

- Jestem wkurzona! Ja nie rozumiem jak można być tak podłym i w tak perfidny sposób pozbawić kogoś spadku. No więc ktoś musi jej pokazać, że tak się nie traktuje ludzi! - Pyrka nie będzie mogła przeboleć, że jej siostra padła ofiarą spisku podłej Ireny. 

Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)

I jak Klara powie, tak zrobi w 2420 odcinku "Barw szczęścia". W bojowym nastroju uda się do Ireny, aby nie tylko powiedzieć jej, co o niej myśli, ale zawalczyć o swoją rodzinę. Ale macocha nawet nie będzie chciała wpuścić Klary za drzwi! 

- Czego chcesz

- Widzę, że nie udaje już pani miłej... Nie dam się oszukiwać! Nie zamierzam odrzucać spadku po moim ojcu! - Klara też już nie będzie miała zamiaru niczego udawać w 2420 odcinku "Barw szczęścia".  

- Kiedy poznałam twojego ojca, był bez grosza. Tylko dzięki mnie do czegoś doszedł! Jeśli myślisz, że zjawisz się teraz i możesz zabrać coś, co mi się należy, to się grubo mylisz. Wynoś się z mojej restauracji! - odkrzyknie jej Irena. 

- Ona nie jest pani! 

I tak Klara, poruszona krzywdą siostry - czego prawdopodobnie nie uda się już odkręcić - stanie w obronie swojej rodziny. I zawalczy o wszystko co jej się należy po podłym ojcu. Czy Klarze uda się odzyskać rodzinny majątek przekonamy się od 2420 odcinka "Barw szczęścia". 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2422: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi! 

Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)
Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze