Barwy szczęścia, odcinek 2421: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2421: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi!

Barwy szczęścia, odcinek 2422: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi!

2021-04-06 20:39

W 2422 odcinku "Barwy szczęścia" Michalina (Anna Pentz) bezceremonialnie zerwie z Witkiem (Witold Sosulski). Chłopak będzie w szoku, bo przecież jeszcze niedawno czuwał przy jej szpitalnym łóżku, gdy dziewczyna walczyła o życie. Poświęcił relacje z Markiem (Marcin Perchuć), byle tylko walczyć o miłość do dziewczyny, a ona tak mu się odwdzięczy! W 2422 odcinku "Barwy szczęścia" okaże się, że zdrowa już Michalina zmieniła plany na życie. Witek oniemieje i znów rzuci się w szpony nałogu?

"Barwy szczęścia" odcinek 2422 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2422 odcinku "Barwy szczęścia" Michalina poinformuje Witka, że z nimi koniec! Jej plany na życie całkowicie się zmienią. Syn Marka oniemieje, bo przecież jeszcze niedawno czuwał przy Michalinie dniami i nocami, kiedy ta walczyła o życie. Miała w głowie tętniaki, a udało się ją uratować tylko dlatego, że pomogła Iwona (Izabela Zwierzyńska). W 2422 odcinku "Barwy szczęścia" okaże się, że przebyta tragedia jednak ich nie scaliła. Michalina wyjaśni chłopakowi, że jej matka postanowiła wyprowadzić się z nią do Poznania!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta Chodakowskich. Iza nigdy nie wybaczy Marcinowi, a Olek zostawi Anetę. A to jeszcze nie wszystko

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Michalina w 2422 odcinku "Barwy szczęścia" będzie poruszona, ale decyzja matki zapadła. 

- Nic nie mogę na to poradzić... Próbowałam, ale to koniec naszego związku! (...) Wygrała konkurs na stanowisko dyrektora teatru... Wiesz, to jej życiowa szansa, marzyła o tym… - powie dziewczyna.

Witek z "Barwy szczęścia" nie podda się w walce o to uczucie. Zaproponuje ukochanej wspólne mieszkanie u Marka, ale Złoty nie będzie zachwycony pomysłem. Wkrótce w "Barwy szczęścia" sytuacja skończy się tragicznie, bo Michalina wpadnie na bardzo głupi pomysł. Zechce zajść w ciążę, żeby matka ich nie rozdzielała!

- Ale Miśka to jest… maks maksów! (...) Dziecko nie może być… kartą w zagraniu wobec starych! - powie chłopak.

Przeczytaj: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Plan ciąży w "Barwy szczęścia" będzie dla Witka zbyt szalony. Dziewczyna się na niego obrazi!

- W głębi serca nie zależy ci na nas! - rzuci. 

- Bardzo mi zależy! I dlatego nie chcę zrobić głupoty!

- „Głupoty”?! - Misia, musimy być gotowi na taki... skok na główkę!

- Ty najwyraźniej nie jesteś gotowy... ani na dziecko, ani na naszą relację! - podsumuje wściekła dziewczyna. 

Niebawem jednak Złoty się ugnie i zgodzi na wspólne mieszkanie nastolatków pod jego dachem. W "Barwach szczęścia" okaże się jednak, że Michalina i Witek faktycznie się ze sobą prześpią. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze