M jak miłość, odcinek 1471: Bartek dopadnie i zabije Grzelaka? Tak pomści krzywdę Uli - ZWIASTUN

2019-11-19 7:25 Ag
 M jak miłość, odcinek 1471: Bartek zabije Grzelaka i wpadnie w zasadzkę policji?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1471: Bartek zabije Grzelaka i wpadnie w zasadzkę policji?

W 1471 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) zabije Grzelaka (Jakub Kornacki) i w ten sposób pomści krzywdę swojej żony? Mąż Uli (Iga Krefft) dopadnie dawnego szefa tuż po tym jak bandyta brutalnie pobije ją w lesie. Nie będzie miał żadnej litości. Rzuci się na niego z kijem bejsbolowym i skatuje, aż Grzelak zaleje się krwią. Bartek już będzie miał zadać ostateczny cios, ale nagle w 1471 odcinku "M jak miłość" się powstrzyma. Chwilę później pojawi się policja! Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1471 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1471 odcinku "M jak miłość"  Ula cudem przeżyje atak Grzelaka! To Janek (Tomas Kollarik) i Rafał (Jakub Kucner) uratują ją przed bandytą. Jednak były narzeczony Uli zapłaci za to najwyższą cenę - zostanie postrzelony i trafi do szpitala. Kiedy Ula zadzwoni do męża, by powiedzieć mu o horrorze jaki rozegrał się w lesie, Bartek natychmiast wróci do Grabiny.

Zjawi się przed szpitalem i chwyci ukochaną w ramiona. Jednocześnie będzie szukał sposobu, by dopaść Grzelaka, który w 1471 odcinku "M jak miłość" zwieje policji. Uruchomi dawne znajomości, zadzwoni do jednego z kolegów z kryminalnej przeszłości. Dzięki niemu dowie się gdzie ukrywa się Grzelak.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1471: Rozpacz Uli przy umierającym Janku! Przez nią znów będzie walczył o życie

Żądny zemsty Bartek, uzbrojony w drewniany kij w 1471 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Grzelaka i zacznie go okładać, aż zakrwawiony bydlak będzie bliski utraty przytomności. Będzie chciał go zabić, ale ostatecznie nie zada śmiertelnego ciosu.

- Powinienem cię teraz zabić! Trzymaj się od mojej żony z daleka, bo następnym razem to zrobię - ostrzeże dawnego szefa.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1474: Ostateczne rozstanie Uli i Bartka! Oszukiwany mąż postawi ostre warunki przed rozwodem

Kiedy wyjdzie z kamienicy na miejsce podjedzie policja. Bartkowi cudem uda się nie wpaść w zasadzkę stróży prawa, którzy też już namierzą Grzelaka.

Najnowsze