M jak miłość, odcinek 1474: Ostateczne rozstanie Uli i Bartka! Oszukiwany mąż zażąda rozwodu

2019-11-12 14:30 Ag
M jak miłość, odcinek 1466: Ula (Iga Kreft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1466: Ula (Iga Kreft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

W "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) rozstaną się zaraz po tym jak Lisiecki uzna, że ich małżeństwo nie ma przyszłości! To właśnie Bartek zażąda od żony rozwodu. W 1474 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł dłużej znieść, że oszukuje jego i siebie, wypierając się miłości do Janka (Tomas Kollarik). Bartek zostawi Ulę samą w siedlisku. Będzie gotowy na rozwód, ale w 1474 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Uli długie rozstanie, żeby zdecydowała kogo kocha naprawdę!

"M jak miłość" odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Uli i Bartka w "M jak miłość" rozpadnie się na dobre! Decyzję o rozwodzie Bartek podejmie kiedy zobaczy żonę przy szpitalnym łóżku umierającego Janka. Nie będzie mógł patrzeć na łzy żony, która dzięki swojemu byłemu cudem uniknęła śmierci (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>).

Po brutalnym napadzie na Ulę przerażony Bartek załatwi bandytę Grzelaka, ale nie wróci już do siedliska w Grabinie. W 1474 odcinku "M jak miłość" Lisiecki zatrzyma się w swoim nowo otwartym warsztacie w pobliskim Jonkowie. Ich rozstanie będzie szokiem dla Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), którzy zaczną podejrzewać Ulę o zdradę!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1474: Ula po rozwodzie z Bartkiem zostanie zupełnie sama! Janek wybierze Sonię

W 1474 odcinku "M jak miłość" Ula zapewni szwagierkę, że nie spała z Jankiem. To jednak nie wystarczy, by Bartek chciał do niej wrócić. Między Lisieckimi dojdzie do poważnej rozmowy. Jak podaje "Świat Seriali" mąż Uli postawi sprawę jasno - muszą się rozstać, żeby upewnić się, czy naprawdę się kochają i chcą być razem!

Sprawdź też: M jak miłość. Aneta załatwi Olewicza? Marcin jej w tym pomoże - WIDEO

Zrozpaczona Ula, która wciąż będzie oszukiwała męża, że nic nie czuje do Janka, w 1474 docinku "M jak miłość" w dowód swojej miłości zaproponuje mu nawet wyjazd do Australii. Ale Bartek się na to nie zgodzi.

- Sama wiesz, że to się nie uda. Możesz uciec na koniec świata, ale to nie zmieni twoich uczuć do Janka - wyzna. Ze łzami w oczach Ula krzyknie do Bartka, że kocha tylko jego. Jednak mało przekonująco. Lisiecki postawi żonie jeden warunek.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1476: Marta ciężko chora! Tylko Andrzej pozna straszną diagnozę dla Marty

- Jeśli powiesz mi to samo za rok, jeśli wtedy będziesz pewna... To jedyne wyjście. Musimy się rozstać, żebyś się przekonała, co naprawdę i do kogo czujesz - doda na pożegnanie. Ula w 1474 odcinku "M jak miłość" zostanie w siedlisku sama.

A Bartek przyjedzie na chwilę do Grabiny i poprosi jeszcze Janka, żeby zajął się Ulą, gdyby jemu coś się stało. Przyzna się bowiem policjantowi do napaści na Grzelaka. Jeśli bandyta to zgłosi, Lisiecki znów może trafić do więzienia.

Najnowsze