M jak miłość. Aneta załatwi Olewicza? Marcin jej w tym pomoże - WIDEO

2019-11-11 7:57 sz
M jak miłość, odc. 1472. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, odc. 1472. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Olek (Maurycy Popiel) z serialu "M jak miłość" za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) może pójść za kraty na długie lata, jednak powrót Anety (Ilona Janyst) w 1472 odcinku "M jak miłość" wszystko zmieni. Marcin (Mikołaj Roznerski) ucieszy się w powrotu niedoszłej bratowej. Oboje będą mieć jeden cel: uchronić Olka przed więzieniem! Czy Aneta załatwi szantażystę Olewicza (Tomasz Dedek)? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1472 POWRÓT ANETY - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta wróci do serialu "M jak miłość" w 1472 odcinku. Była kochanka Olka zniknęła po rozstaniu z nim, jednak nie zapomniała o miłości swojego życia. Usłyszy od wspólnego znajomego, że Chodakowski zamierza wyjechać z kraju i postanowi zbadać sprawę. Szybko dojdzie do wniosku, że Olek ma poważne kłopoty i nie zostawi go z nimi samego!

Kryńska z serialu "M jak miłość" znana jest z brudnych zagrywek. Jest przebiegła, odważna i bezwzględna, kiedy chce osiągnąć swój cel, a nikt nie liczy się dla niej bardziej, niż właśnie Olek. To idealna przeciwniczka dla Olewicza, który szantażuje Olka nagraniem z zabójstwa Artura. W "Kulisach serialu M jak miłość" Ilona Janyst przyznała, że jej bohaterka za wszelką cenę pozna sekret byłego chłopaka. 

- Aneta lubi wykorzystywać sytuację, ale tutaj jej pierwszą i najważniejszą motywacją w momencie kiedy zastaje Olka takiego złamanego, bezbronnego jest odkrycie prawdy, ponieważ Aneta nie znosi niewiedzy! Jest bardzo twardą zawodniczką i dobrze jest mieć ją po swojej stronie - powiedziała. Maurycy Popiel potwierdził też, że Kryńska znajdzie sposób na wyjście z sytuacji. Zanim Aneta na własną rękę odkryje prawdę, to Olek powie o zbrodni tylko jednej osobie: Marcinowi. Zobacz wideo i czytaj dalej. 

ZOBACZ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1469: Mina Marcina mówi wszystko! Nie zniesie, że Olek zabił Artura i zakopał ciało

Marcin z "M jak miłość", tak jak Aneta, zrobi wszystko, żeby uchronić Olka przed więzieniem. W "Kulisach serialu M jak miłość" widzimy, jak starszy Chodakowski w 1472 odcinku uśmiecha i cieszy się na widok szalonej dziewczyny. 

- Olek stanął w obronie siebie i w obronie rodziny Marcina. Marcin jest mu potwornie wdzięczny za to i postąpiłby tak samo. (...) Olek może liczyć na każdą pomoc Marcina, jest w stanie zrobić wszystko, żeby wybronić swojego brata - powiedział Mikołaj Roznerski. 

Aneta i Marcin będą mieć wspólny cel. Serdeczne sceny między nimi widoczne w zajawkach nadchodzących odcinków "M jak miłość" sugerują, że bliscy Olka połączą siły - świadomie, bądź też nie. Brat poruszy niebo i ziemię, a Kryńska chwyci za dyktafon... Czy załatwią Olewicza jego własną bronią i zatrą ślady zbrodni? Gdzie leży granica ich moralności? Przekonamy się już wkrótce. 

CZYTAJ >>> M jak miłość, odcinek 1472: Agnieszka doniesie na Olka policji? Odkryje, że jest mordercą

Najnowsze