M jak miłość, odcinek 1577: Basia rozdzieli Pawła i Frankę! Znów będzie ustawiać ojcu życie po swojemu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1577: Basia rozdzieli Pawła i Frankę! Znów będzie ustawiać ojcu życie po swojemu

M jak miłość, odcinek 1577: Basia rozdzieli Pawła i Frankę! Znów będzie ustawiać ojcu życie po swojemu

2021-03-08 14:15

W 1577 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) rozstaną się, a wszystkiemu winna będzie Basia (Gabriela Raczyńska). 15-letnia córka Zduńskiego nie zniesie dłużej, że nowa dziewczyna Pawła nie zdołała go jeszcze w sobie rozkochać. Weźmie sprawy w swoje ręce i uknuje przebiegłą intrygę, że związek tej pary ruszył do przodu i żeby Paweł wreszcie oświadczył się France. Basia będzie chciała tak ustawić Pawłowi życie, że w finale Franka w 1577 odcinku "M jak miłość" zostawi Zduńskiego. Usłyszy bowiem od ukochanego, że nie ma co liczyć na ślub i prawdziwą miłość!

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec Pawła i Franki w "M jak miłość" w 1577 odcinku to skutek intrygi Basi, która za wszelką cenę będzie chciała doprowadzić ojczyma do ołtarza. Tyle tylko, że Paweł nie będzie gotowy ani na kolejny, czwarty już ślub, ani na wyznanie France miłości. Świetnie się bawi z góralką z Bukowiny Tatrzańskiej, która potrafi go rozruszać swoimi szalony pomysłami, ale Zduński nie jest w niej zakochany. Co gorsze, nie wie czy w ogóle będzie w stanie się jeszcze kiedyś naprawdę zakochać.

Wszystkie jego poprzednie związki zakończyły się porażkami, a kobiety Pawła w "M jak miłość" odchodziły od niego do innych facetów lub sam je porzucał, bo nie chciał założyć z nimi rodziny. Za bardzo zraniła go ostatnia żona, Ala (Olga Frycz).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1577: Ala zabierze Pawłowi córkę! Przez byłą żonę Zduński znów zostanie sam

Nic dziwnego, że w 1577 odcinku "M jak miłość" Basia będzie próbowała namówić Pawła do zaręczyn z Franką. Wybierze jednak kiepski sposób, bo miłosny spisek obróci się przeciwko dziewczynie Zduńskiego. Jak do tego dojdzie? Nastolatka podrzuci kochankom do sypialni katalog sukien ślubnych. Oczywiście żeby popchnąć Pawła do oświadczyn. On jednak uzna, że Franka wymusza na nim ślub, że chce wyjść za niego za mąż, nie zważając na to, czy on ją kocha czy nie.

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji Olka pojawią się straszne komplikacje, będzie potrzebna krew. Sonia tego nie przeżyje - ZDJĘCIA

W 1577 odcinku "M jak miłość" Paweł wścieknie się kieyd znajdzie katalog z sukniami ślubnymi. Nie w głowie mu będzie kolejny ożenek! Jest już przecież po trzech rozwodach. - Franka, serio chcesz się ze mną bawić w takie podchody?... Myślałem, że znasz mnie na tyle, że dobrze wiesz... - wybuchnie Paweł. - Lubię cię, nawet bardzo, ale chcę być wobec ciebie fair. O żadnym ślubie nie ma i nie może być mowy - doda lodowatym tonem.

- Myślisz, że taki z ciebie supergość, że ja o niczym innym nie marzę? Tylko śnię po nocach o ślubie z tobą? - zaśmieje mu się w oczy Franka w 1577 odcinku "M jak miłość". - Jak inaczej mam to rozumieć? Kupiłaś katalog, zaznaczyłaś już nawet konkretną sukienkę... - zarzuci jej.

Aż wreszcie kochanka Pawła w 1577 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma. Nie przyzna się, że to sprawka Basi, ale wygarnie Zduńskiemu co o nim myśli. - Wiesz, co?... Już teraz rozumiem, dlaczego nie potrafisz dogadać się z Baśką... Widzisz tylko i wyłącznie siebie. Czubek własnego nosa! Nikt i nic więcej się dla ciebie nie liczy! - wykrzyczy, a potem wybiegnie z mieszkania. Rozstanie Pawła i Franki w 1577 odcinku "M jak miłość" będzie już przesądzone? Tylko Basia może temu zapobiec i jakoś załagodzić konflikt między kochankami.

M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość, odcinek 1569: Basia dłużej tego nie wytrzyma! Nie będzie mogła patrzeć jak Paweł sypia z Franką- ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1569: Basia dłużej tego nie wytrzyma! Nie będzie mogła patrzeć jak Paweł sypia z Franką- ZDJĘCIA
Najnowsze