M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji Olka pojawią się straszne komplikacje, będzie potrzebna krew. Sonia tego nie przeżyje - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji Olka pojawią się straszne komplikacje, będzie potrzebna krew. Sonia tego nie przeżyje - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji Olka pojawią się straszne komplikacje, będzie potrzebna krew. Sonia tego nie przeżyje - ZDJĘCIA

W 1577 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) przeprowadzi ryzykowną operację Janka (Tomas Kollarik). Sonia (Barbara Wypych) będzie miała bardzo złe przeczucia tuż przed zabiegiem i wszystko wskazuje na to, że się potwierdzą! Czy Janek umrze na stole operacyjnym Chodakowskiego? Pojawią się komplikacje, będzie pilnie potrzebna krew, a Sonia na ten widok będzie umierać ze strachu. Czy Olek zdoła uratować komendanta? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z 1577 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23 .03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1577 odcinku "M jak miłość" dojdzie do operacji Janka, którą Olek zgodził się przeprowadzić, aby Janek znów zaczął chodzić. Niestety, wszystko pójdzie nie tak i pojawi się poważne ryzyko, że Janek umrze na stole operacyjnym!

Tuż przed samą operacją w 1577 odcinku "M jak miłość" Olek poprosi Janka o podpisanie formalnej zgody na zabieg.

- Proszę przeczytać i podpisać - powie doktor Chodakowski.

- Nie muszę czytać, panie doktorze. Wchodzę w to w ciemno! - stwierdzi Janek.

Ale w tym momencie 1577 odcinka "M jak miłość" do sprawy włączy się przerażona Sonia, która będzie miała bardzo złe przeczucia i spróbuje powstrzymać ukochanego.

- Janek, poczekaj...Panie doktorze, proszę mi powiedzieć, czy jest coś, czego powinniśmy się obawiać? Coś może pójść nie tak? - Sonia powstrzyma Janka i zacznie wypytywać Olka o ryzyko operacji.

- Wiele rzeczy. To długi i skomplikowany zabieg... Może dojść do powikłań sercowo-naczyniowych. Istnieje też ryzyko porażenia przewodu pokarmowego - odpowie szczerze Olek.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić
M jak miłość, odc. 1577: Olek (Maurycy Popiel), Weronika (Ewa Kasprzyk)
Autor: MTL Maxfilm

Janek - pomimo świadomości wielkiego ryzyka - podpisze formalną zgodę na operację w 1577 odcinku "M jak miłość". Sonia wraz z matką (Ewa Kasprzyk) Janka dostaną pozwolenie, by czekać w szpitalu na efekt.

- Wszystko będzie dobrze... Janek, słyszysz? I pamiętaj, co mi obiecałeś! Drugi raz nie możesz mi wyciąć żadnego numeru! - będzie prosiła Janka zanim pojedzie na salę operacyjną.

W pewnym momencie do Soni i Weroniki dołączy Rafał (Jakub Kucner). Na jego widok   

- Ja tego nie wytrzymam... Ile to jeszcze będzie trwać?! - rozklei się na widok przyjaciela Sonia. 

- Hej... Byłaś taka dzielna, a teraz, co? Chyba nie będziesz płakać? Sonia, dziewczyny nie płaczą... - spróbuje zażartować Rafał.

- Wiem, przecież nie płaczę... - Sonia przytuli się do przyjaciela.

Kiedy wydarzy się wyczekiwany przez wszystkim moment w 1577 odcinku "M jak miłość" i otworzą się drzwi na blok operacyjny, zamiast zmęczonego Olka wybiegnie z nich pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz).

- I jak?... Już po wszystkim? - rzuci się na nią z pytaniami matka Janka.

Laura pokręci tylko głową i zdenerwowana zawoła - Nie teraz! Proszę czekać! - do telefonu rzuci:Potrzebna jest krew... Na cito! Zero Rh plus.

Niestety wszystko wskazuje na to, że Janek może nie przeżyć ryzykownej operacji Olka, a Sonia umrze z rozpaczy na szpitalnym korytarzu. Wszystko będzie w rękach doktora Chodakowskiego i... opatrzności. Czy Janek przeżyje ryzykowny zabieg dowiemy się na pewno w 1577 odcinku "M jak miłość"!  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1576: Tragedia w Grabinie. Basia zginie przez Dawida? Tylko Jaszewska może powstrzymać syna psychola - WIDEO

M jak miłość, odc. 1577: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1577: Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1577: Sonia (Barbara Wypych), Weronika (Ewa Kasprzyk)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1577: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
Autor: MTL Maxfilm
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze