M jak miłość, odcinek 1577: Ala zabierze Pawłowi córkę! Przez byłą żonę Zduński znów zostanie sam

2021-03-08 16:00 ag
M jak miłość, odcinek 1577: Ala zabierze Pawłowi córkę! Przez byłą żonę Zduński znów zostanie sam
Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1577: Ala zabierze Pawłowi córkę! Przez byłą żonę Zduński znów zostanie sam

W 1577 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) przekona się do czego jest zdolna jego była żona Ala (Olga Frycz)! Matka Basi (Gabriela Raczyńska) zgodziła się na to, by po rozwodzie to Zduński wychował 15-latkę, ale teraz zmieni zdanie! Ze łzami w oczach Basia w 1577 odcinku "M jak miłość" przyzna się France (Dominika Kachlik), że musi wrócić do matki, że Ala domaga się tego, żeby przyjechała do niej do Londynu, gdzie założyła już nową rodzinę! Paweł straci córkę Basię i znów zostanie sam?

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Ali do "M jak miłość" nie nastąpi już nigdy, bo Olga Frycz odeszła z serialu trzy lata temu. Ala ostatni raz pojawiła się w 1347 odcinku "M jak miłość" kiedy jej rozwód z Pawłem stał się faktem, a niewierna żona Zduńskiego zapowiedziała, że zabiera ze sobą do Londynu córkę Basię. Ich ostatnie spotkanie było szczególnie bolesne dla Pawła. Nie tylko stracił ukochaną, ale także córkę, która była dla niego wszystkim. Potem relacje byłych małżonków ułoży się na tyle, że Ala pozwoliła Basi mieszkać w Polsce w ojczymem. W końcu tu nastolatka ma także dziadka Stefana (Zbigniew Waleryś), przyjaciół i nowego chłopaka Jaśka (Stanisław Dusza).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji, którą przeprowadzi Olek pojawią się komplikacje

Wszystko runie w 1577 odcinku "M jak miłość" kiedy Basia dowie się od matki, że musi wracać do Londynu. A to oznacza, że musi też opuścić Pawła i wszystkich, których kocha! 15-letnia córka Zduńskiego poskarży się France, że na święta Bożego Narodzenia Ala chce ją widzieć u siebie, żeby udawali szczęśliwą rodzinę razem z jej kochankiem Markiem (Hubert Wróblewski) i ich synem Maksem. Oczywiście Basia nie będzie chciała wyjeżdżać z kraju, bo naprawdę szczęśliwa czuje się tylko przy Pawle i France.

Zamiast jednak w 1577 odcinku "M jak miłość" powiedzieć mu to wprost, to zacznie coś kombinować za plecami Zduńskiego. A Paweł znów poczuje, że przybrana córka chce mu urządzać życie według własnych reguł. Jak wtedy kiedy niedawno w "M jak miłość" ostrzegała go, że zostanie sam, bo Franka też od niego odejdzie! Dojdzie do gwałtownej kłótni Pawła i Basi!

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków - WIDEO

Zduński w 1577 odcinku "M jak miłość" zarzuci córce, że ciągle siedzi z nosem w telefonie i nie można z nią normalnie porozmawiać. Ona z kolei stwierdzi, że ojciec zwyczajnie się jej czepia. Niestety Basia ani słowem nie wspomni o tym jak fatalnie się czuje przez to, że Ala zmusza ją do powrotu do Londynu. Nastolatka znajdzie sprzymierzeńca we France. To dziewczynie Pawła w 1577 odcinku "M jak miłość" wyżali się, że ojciec znów przesadza. - Ma nagły atak troski rodzicielskiej. Jestem przyzwyczajona...

- Poprztykaliśmy się trochę... jak ostatnio próbowała ustawiać mi życie. I od tego czasu czuję, że coś jest nie tak. Szwankuje nam komunikacja... - powie Paweł w 1577 odcinku "M jak miłość" swojej dziewczynie. Franka poradzi mu, żeby porozmawiał z córka od serca. Żadne z nich nie będzie podejrzewało, że Basia wymyśli intrygę, która może ich rozdzielić.

Bo córka Pawła w 1577 odcinku "M jak miłość" podrzuci im do sypialni katalog sukien ślubnych. Uzna, że w ten sposób zmobilizuje w końcu Zduńskiego do oświadczyn. To przez nią wybuchnie kolejna awantura. Paweł się wścieknie na Frankę, że zmusza go do ślubu, a on zwyczajnie nie chce znów się żenić.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze