M jak miłość, odcinek 1569: Paweł znów zostanie sam! Nawet Basia się od niego odwróci przez Frankę

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1569: Paweł znów zostanie sam! Nawet Basia się od niego odwróci przez Frankę

M jak miłość, odcinek 1569: Paweł znów zostanie sam! Nawet Basia się od niego odwróci przez Frankę

2021-02-18 21:11

W 1569 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) straci Frankę (Dominika Kachlik), a Basia odsunie się od niego, bo nie zniesie tego, co wyrabia ze swoim życiem? Wydaje się, że nowy romans Zduńskiego nie będzie miał żadnej przyszłości? Franka zakochała się w Pawle bez wzajemności. Po wszystkich miłosnych porażkach on znowu zacznie robić uniki. Aż wreszcie przybrana córka Pawła nie wytrzyma! 15-latka wścieknie się i wygarnie mu co o tym wszystkim myśli. Zduńskiego oburzy, że pyskata nastolatka chce mu urządzić życie. Znów zostanie sam, bo Franka odejdzie?

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kolejny związek Pawła w "M jak miłość" rozpadnie się, a Franka wcale nie będzie miłością jego życia? Czarne chmury nad tą parą zawisną w 1569 odcinku "M jak miłość". Pierwsze niepokojące objawy zauważy Basia, która zdziwi się, że nowa dziewczyna Pawła nie ma swojego miejsca w ich mieszkaniu. Sypia u niego, spędzają razem dużo czasu, a mimo to Zduński nie wykona kroku naprzód. To córka Pawła w 1569 odcinku "M jak miłość" pierwsza wspomni o przeprowadzce. - Jakbyś chciała tutaj przynieść jakieś swoje rzeczy, to ja nie mam z tym problemu. Nie musiałabyś chodzić w starych ciuchach Pawła... Może już pora na to, żebyś przeniosła się do nas na stałe?

- Świetny pomysł! - rzuci Franka, ale wcale nie będzie jej do śmiechu. - Ale ja nie żartuję! Świetnie się dogadujemy i miałybyśmy przewagę liczebną nad Pawłem...- Brzmi kusząco, tylko że Paweł chyba wcale tego nie chce... Zresztą szczerze mówiąc ja w ogóle nie wiem czego on chce! - wyzna dziewczyna Pawła, która w 1569 odcinku "M jak miłość" tylko nastolatce zwierzy się ze swoich rozterek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Aż wreszcie Basia w 1569 odcinku "M jak miłość" nie zapanuje nad emocjami. Wygarnie Pawłowi co o nim myśli. - Dlaczego ty się tak zachowujesz?! Ona zasługuje na trochę więcej od ciebie!- Przestań! - krzyknie Zduński do przybranej córki, bo będzie miał dosyć,że ustawia mu życie jak jej się podoba.

Dojdzie do tego, że w 1569 odcinku "M jak miłość" zdołowany jej zachowaniem Paweł przyzna się bratu Piotrkowi (Marcin Mroczek), że nie może wytrzymać z nastolatką. - Baśka próbuje nieudolnie mną sterować! I coraz mniej mnie to śmieszy, a bardziej irytuje...- Sterować w jakim kierunku? - Piotrek będzie chciał wiedzieć o co chodzi. - Najwyraźniej w kierunku ołtarza...

M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka w Warszawie. Umrą ze wstydu przed rodziną! Będą błagać o kąt do spania

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

Między Pawłem i Basią w 1569 odcinku "M jak miłość" dojdzie do jeszcze jednej ostrej wymiany zdań. Bo Zduński nie zgodzi się na to, żeby córka ingerowała w to, co jest między nim i Franką. - Młoda damo, chyba się rano nie zrozumieliśmy. Miałaś nie wtrącać się w mój związek z Franką! I nie wciągać w to innych!- Tak, bo ty masz wszystko pod kontrolą prawda? - Mam... I ani słowa, jasne? - A kto ma ci to wszystko powiedzieć?! Znam cię jak nikt inny! Najlepiej widzę co robisz i już nie mogę na to patrzeć! A Franka zaraz zwieje! Każda dziewczyna na jej miejscu już by to dawno zrobiła!- A co według ciebie robię nie tak? - zapyta nastolatki.

Basia w 1569 odcinku "M jak miłość" trafnie oceni, że Paweł po wszystkich traumatycznych przejściach z kobietami trzyma Frankę na dystans. Jakby bał się, że znów zostanie zraniony. - Chodzi mi o to, czego nie robisz! Nie robisz dla niej miejsca w swoim życiu. Nawet na piżamę w sypialni! Ale masz rację. Ostatecznie to jest twój problem! Bo to ty znowu zostaniesz sam! - rzuci 15-latka.

Te słowa będą dla Pawła tak bolesne, że w 1569 odcinku "M jak miłość" zaproponuje France wspólne mieszkanie. - Basia miała rację, powinnaś z nami zostać... Tyle tylko, że dziewczyna Zduńskiego się nie zgodzi. Zakochana Franka będzie czekała na coś więcej niż taką propozycję.

- Powinnam? Ale czy ty tego chcesz? Słuchaj Paweł, nie jesteś w stanie powiedzieć mi dwóch słów, a chcesz, żebym z tobą zamieszkała? Nie! Nie chcę być twoją współlokatorką! Chcę być kimś więcej. Mogę na ciebie jeszcze zaczekać... - zapewni Pawła.

M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1569. Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska)
Najnowsze