M jak miłość, odcinek 1573: Koszmarna noc Michała. Przez Bosackiego straci wszystko i znów wpadnie w nałóg - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1573: Koszmarna noc Michała. Znów wpadnie w nałóg i przez Bosackiego straci wszystko
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Koszmarna noc Michała. Znów wpadnie w nałóg i przez Bosackiego straci wszystko

W 1573 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) zapłaci wysoką cenę za spisek Bosackiego (Dariusz Kordek) . Już nie tylko Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą borykać się z koszmarną tragedią - również do pisarza wrócą demony. Michał wpadnie po raz kolejny w szpony swojego nałogu i odda mu się bez reszty! I tak Bosacki jednym ruchem załatwi wszystkich swoich wrogów. Ciekawe za co mści się na Michale... Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1573 odcinku "M jak miłość"! Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Michał będzie coraz mocniej szantażowany przez Bosackiego. Już raz mu zapłacił i to był jeden z największych błędów jego życia. Bosacki nie tylko nie usunął seks taśm pisarza z Izą, ale konsekwentnie wysyła je w odcinkach do Marcina, a od pisarza wyciąga coraz większe kwoty!

- Potrzebuję więcej pieniędzy - powie wprost Bosacki Michałowi w 1573 odcinku "M jak miłość". 

To spotkanie zakończy się dla Michała tragicznie w 1573 odcinku "M jak miłość". Doprowadzony do furii wydawca rzuci się na swojego - było nie było pracownika - z pięściami. A Bosacki, niczym nie zrażony, zaraz potem spotka się z Marcinem...  Jak do tego dojdzie?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1573: Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka po tym co od niej usłyszy

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem
M jak miłość odc. 1573. Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

- Stary mieliśmy umowę! - przypomni jeszcze Michał Janowi, zanim się na niego rzuci. 

Ale kiedy w 1573 odcinku "M jak miłość" Bosacki z bezczelną miną odpowie mu: - Zmieniłem zdanie - pisarzowi puszczą nerwy. 

- Posłuchaj, gnojku... Nie dostaniesz ode mnie ani grosza! Jasne? I zwalniam cię z roboty! - wysyczy Michał Bosackiemu prosto w twarz, trzymając go "za fraki". 

- Uuuu, dobry żart - Bosacki zacznie się śmiać na całą ulice za odchodzącym w swoją stronę pisarzem. - Nie pozbędziesz mnie się tak szybko! - doda już poważnie.

I tak w 1573 odcinku "M jak miłość" Michał i Iza zostaną ze swoim kłopotem sami. Pisarz zaproponuje wprawdzie Chodakowskiej aby zgłosili szantaż na policję ale ostatecznie do tego nie dojdzie. Czy Michał zacznie szukać pieniędzy dla Bosackiego tam, gdzie na pewno nie powinien? Jeżeli tak, znów bardzo nisko upadnie, jako nałogowy hazardzista... Czy Bosacki swoją zemstę uprawia także na nim? Jeżeli tak, Michał jest w równie poważnych tarapatach jak Marcin i Iza...

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1572: Spisek Magdy i Piotrka w sprawie zdrady. Odkryją okrutną prawdę!

M jak miłość, odc. 1573: Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
Autor: tvp/vod
M jak miłość, odcinek 1573: Michał doniesie na Bosackiego na policję? Iza mu tego nia daruje
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1573: Michał doniesie na Bosackiego na policję? Iza mu tego nia daruje
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze