M jak miłość, odcinek 1573: Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka po tym co od niej usłyszy - WIDEO

2021-03-09 10:54 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1573: Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka po tym co od niej usłyszy
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1573: Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka po tym co od niej usłyszy

W 1573 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) najpierw się załamie pod ostrzałem gorzkich słów Argasińskiego (Karol Strasburger), a potem podniesie się, otrząśnie i wymierzy w niego porządny atak! Ordynator chyba nie wie z kim zadarł, bo Chodakowska słynie z ciętego języka i ostrego charakterku. W 1573 odcinku "M jak miłość" wtargnie do gabinetu szefa i nagada mu jak nigdy! Co zrobi Argasiński? Z miejsca ją wyrzuci czy wręcz przeciwnie? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Argasiński da popalić Anecie, bo ta spóźni się do pracy. To będzie zapalnik do tego, żeby mocno się na niej wyżyć. 

- Pani doktor, z coraz większym niepokojem obserwuję pani poczynania. Błędy przy wypisywaniu recept, częste spóźnienia, nieokiełznany temperament, a jednocześnie dość wygórowane ambicje. Jeszcze niedawno mówiła mi pani, że chce pani operować... - usłyszy Chodakowska.

W 1573 odcinku "M jak miłość" Aneta na chwilę się załamie, ale szybko się podniesie i pokaże na co ją stać!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka. Nie będzie już cieniem Olka

Aneta w 1573 odcinku "M jak miłość" ocknie się z amoku i nie pozwoli sobą pomiatać. Wedrze się do gabinetu szefa i ostro mu nagada.

- Chciał pan mieć jakiś powód, żeby zatrzymać mnie w klinice, tak? Proszę bardzo, dam panu dowód. Jestem jedyną lekarką, rodzaj żeński, na tym oddziale, oddaną swojej pracy i pacjentom. Owszem, zaliczam wpadki i potknięcia, jak każdy, ale kocham to co robię. I ja wiem, że pan mnie nie lubi, bo się nie umówiłam z panem na kolację. Spokojnie, nikomu nie powiem, ale jeśli mnie pan teraz zwolni, to wyjdzie pan na małostkowego i chciwego szowinistę. Wierzę, że stać pana na więcej, panie ordynatorze. Dobranoc, miłego wieczoru - wypowie monolog Aneta w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1577: Przerażająca tragedia Soni! Janek pogodzi się z nią tuż przed operacją, ale nie przeżyje. Zostanie z nią tylko Rafał

W 1573 odcinku "M jak miłość" Argasińskiemu odbierze mowę. Aneta kompletnie go zaskoczy i nie będzie wiedział co robić. Widać będzie jednak, że jest pod wrażeniem jej postawy. Nie bez początku żona Olka (Maurycy Popiel) mu się spodobała. Ostatecznie ordynator w ogóle nie skomentuje słów Chodaowskiej, bo ta obróci się i wyjdzie. Wgląda na to, że tę wojnę zdecydowanie wygrała Aneta, a Jerzy zobaczył na co ją stać. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze