M jak miłość, odcinek 1573: Aneta przez zazdrosną Laurę wyleci z pracy?! Upokorzy ją przed Argasińskim

2021-03-08 20:50 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1573: Aneta przez zazdrosną Laurę wyleci z pracy?! Upokorzy ją przed Argasińskim
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1573: Aneta przez zazdrosną Laurę wyleci z pracy?! Upokorzy ją przed Argasińskim

W 1573 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) usłyszy pod swoim adresem morze gorzkich słów. Argasiński (Karol Strasburger) da jej popalić i powie wprost, że jej kariera w klinice jest skończona! Laura (Klaudia Kulinicz) załatwi Chodakowską i upokorzy w oczach ordynatora. Nie przekaże mu ważnych informacji, co wpędzi Anetę w poważne problemy. Wygląda na to, że kariera i plany Chodakowskiej upadają i to dzięki zazdrosnej i zauroczonej w Olku (Maurycy Popiel) Laurze! Co kobieta knuje za plecami Anety?

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Aneta spóźni się do kliniki, chociaż w ostatnim czasie i tak za dużo już razy podpadła Argasińskiemu. Ordynator jest na nią mocno wyczulony i chce ukrócić jej zawodowe plany. W 1573 odcinku "M jak miłość" to Laura, która od początku jest mocno zainteresowana mężem Chodakowskiej narobi Anecie problemów. Chodakowska spóźni się do szpitala, bo pomoże w wypadku dziecka na hulajnodze. Poprosi Laurę, by przekazała tę informację szefowi. Niestety zaraz po dotarciu do szpitala Argasiński wezwie ją na rozmowę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1576: Tragedia w Grabinie. Basia zginie przez Dawida? Tylko Jaszewska może powstrzymać syna psychola - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

W 1573 odcinku "M jak miłość" Laura nie przekaże ordynatorowi informacji, o które prosiła Aneta. Chodakowska zostanie wezwana do jego gabinetu i usłyszy gorzkie słowa pod swoim adresem.

- Pani doktor, z coraz większym niepokojem obserwuję pani poczynania. Błędy przy wypisywaniu recept, częste spóźnienia, nieokiełznany temperament, a jednocześnie dość wygórowane ambicje. Jeszcze niedawno mówiła mi pani, że chce pani operować... - zacznie wypominać Argasiński.

- Nadal chcę - zapewni Aneta. 

- No cóż... Czy pani uważa, że wszystko jest w porządku? (...) Teraz zastanawiam się tak naprawdę czy jest sens, żeby przedłużyć z panią kontrakt... - ordynator w "M jak miłość" da do zrozumienia, że kariera Chodakowskiej dobiega końca. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

Aneta w 1573 odcinku "M jak miłość" wścieknie się na Laurę, która nie uprzedziła Argasińskiego o spóźnieniu i przez to wyszła na głupią. 

- Prosiłam panią, żeby przekazała pani, że się spóźnię i co?! Szef zrobił mi awanturę, kto wie jak to się skończy. Gratulacje, świetnie to pani rozegrała, punkt dla pani... - zacznie robić wyrzuty Aneta. 

- Ale o czym pani mówi, nie zdążyłam zadzwonić do szefa, ale zostawiłam kartkę z informacją - zacznie tłumaczyć Laura. 

- Niech już pani chociaż nie kłamie, zrobiła to pani specjalnie

- (...) Naprawdę chciałam pomóc

- Nie wyszło? Jak zwykle!

Chodakowska w 1573 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma. Jej kariera stanie pod znakiem zapytania i to również dzięki zauroczonej w Olku Laurze. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze