BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

2021-03-08 9:56 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

W 99 odcinku serialu "BrzydUla" 2 dojdzie do starcia Marka (Filip Bobek) z Arturem (Karol Pocheć). Dobrzański postanowi się skonfrontować z rywalem. Nie może znieść myśli, że Ula (Julia Kamińska) go zdradziła. Niestety rozmowa obu panów w 99 odcinku "BrzydUli" nie potoczy się tak, jak wyobraża to sobie Marek. Artur bezczelnie przyzna, że kocha Ulę i trwa to od dawna! Tego Dobrzański nie wytrzyma. Nie da rady słuchać wyznań miłości od największego wroga. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 99 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 99 odcinku "BrzydUla 2" to Marek zaproponuje Arturowi spotkanie. Będzie chciał się dowiedzieć co naprawdę łączy go z Ulą. O dziwo zacznie od podziękować dla lekarza, który pomógł załatwić leki na wyjazd dla Kuby (Jakub Rutkowski). Potem przejdą jednak do poważnego tematu.

- Marek, ja już dawno chciałem z tobą porozmawiać. Ciężko tak żyć... - zacznie Artur.

- To jak mogę ci pomóc? - zapyta ironicznie Dobrzańśki. - Daj spokój... 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 100: Podłe zagranie Marka na sam koniec. Ula wyciągnie do niego rękę, a on ją zmiażdży

Marek w 99 odcinku "BrzydUli 2" nie odpuści.  - Nie no co ty, wygadaj się, jeśli tego potrzebujesz. 

- Potrzebuję, nawet bardzo. Wiesz, bałem się spotkania z tobą, w zasadzie nadal się boję. Nie ciebie, nie sytuacji, nie tego, że dasz mi w mordę, bo możesz dać, jak chcesz, sam bym sobie chętnie dał. Boję się tego, co będzie za chwilę, bo to przecież...

- Nie, Artur stop, stop, stop. Ja nie chcę tego słuchać. 

Marek w końcu zada kluczowe pytanie. - Kochasz ją? - zapyta.

- Tak. Tak, kocham, nawet bardzo - wyzna szczerze lekarz w 99 odcinku "BrzydUla 2".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2409: Patryk milionerem! Kornel znajdzie sposób na wyjście z długów i obdarzy rodzinę bogactwem

W 99 odcinku "BrzydUla 2" Artur w ogóle nie ukryje miłości do Uli. Dobrzański się poniekąd tego spodziewał, ale jednak śmiałe wyznanie lekarza go zaskoczy. - Jak się ma żonę to... chce się widzieć... - podsumuje Marek.

Niestety małżeństwo Dobrzańskich znajduje się w wielkim kryzysie. Wygląda na to, że ich rozwód jest bliżej niż dalej, a wyznanie Artura na pewno nie polepszy sytuacji. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze