Barwy szczęścia, odcinek 2409: Patryk milionerem! Kornel znajdzie sposób na wyjście z długów i obdarzy rodzinę bogactwem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2409: Patryk milionerem! Kornel znajdzie sposób na wyjście z długów i obdarzy rodzinę bogactwem

Barwy szczęścia, odcinek 2409: Patryk milionerem! Kornel znajdzie sposób na wyjście z długów i obdarzy rodzinę bogactwem

2021-03-07 9:13

W 2409 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) i jego rodzina staną się bogaczami! Kornel (Jakub Bohosiewicz) najpierw pogrążył finansowo bliskich, a teraz pokaże na co go stać i znajdzie sposób na bogactwo! Plan Jezierskiego w "Barwach szczęścia" wyda się być szalony, ale Sławka (Ewelina Serafin) uwierzy w pomysł męża i da mu szansę. Cała rodzina zaangażuje się w realizację szalonych planów Kornela i dorobią się fortuny! Czy jednak wszystko przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami Jezierskich?

"Barwy szczęścia" odcinek 2409 - czwartek, 18.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2409 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk nie będzie dowierzał, że szalony plan na dorobienie się pieniędzy może zadziałać. Kornel najpierw wpędził bliskich w długi, ale nastąpi przełom i wymyśli jak się dorobić. 

- Miałem sen, że zgarniam całą stawkę w kasynie - oznajmi córce i doda, że nie był to właściwie sen, ale... wizja z gotowym planem działania. (...) Wystarczy, że postawię wszystko, co mamy, na parzyste czerwone, więc... jeśli masz trochę pieniędzy na koncie, to kup mi porządny garnitur, krawat i koszulę - powie Jezierski do Jowity (Magdalena Żak). 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

To Sławka w 2409 odcinku "Barwy szczęścia" uwierzy w plan męża. Tylko ona pomyśli, że pomysł ojca z grą w kasynie może zadziałać. 

- Tata ma genialny plan, który do reszty go pogrąży... - skomentuje pomysł Jowita.

- Ufam intuicji waszego ojca. (...) Wasz ojciec jest wizjonerem! - Sławka stanie murem za mężem.

W końcu w "Barwy szczęścia" Kornel faktycznie przystąpi do gry w kasynie.

- Porażka nie wchodzi w rachubę. Ja wygram - powie zdeterminowany Jezierski stawiając w grze dużą sumę pieniędzy.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 97: Ula i Marek znów razem szczęśliwi. Zanim wróci z Grecji wybaczy jej zdradę? - ZDJĘCIA

Patryk, Jowita, Sławka i Agata (Natalia Zambrzycka) w "Barwach szczęścia" będą towarzyszyć Jezierskiemu, który skupi się na grze i według swojej wizji ma wygrać. I faktycznie się to stanie! Kornel będzie miał dobrą passę i zgarnie wielkie pieniądze!

- Wygrałem pół miliona! - oznajmi.

Tym sposobem Patryk i jego bliscy staną się bogaczami, ale czy tak zostanie? Nieustępliwy Kornel będzie rozważał dalszą grę i ryzyko postawienia wygranej kwoty na kolejną grę tak, by wygrać jeszcze więcej. Czy okaże się, że Jezierscy stali się bogaczami tylko na chwilę, a Kornel przepuści całą wygraną? Dowiemy się już niebawem, z kolejnych odcinków "Barw szczęścia".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze