M jak miłość, odcinek 1577: Przerażająca tragedia Soni! Janek pogodzi się z nią tuż przed operacją, ale nie przeżyje. Zostanie z nią tylko Rafał

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1577: Przerażająca tragedia Soni! Janek pogodzi się z nią tuż przed operacją, ale nie przeżyje. Zostanie z nią tylko Rafał

M jak miłość, odcinek 1577: Przerażająca tragedia Soni! Janek pogodzi się z nią tuż przed operacją, ale nie przeżyje. Zostanie z nią tylko Rafał

W 1577 odcinku "M jak miłość" operacja Janka (Tomas Kollarik) zakończy się tragicznie? Z pierwszych informacji na temat wydarzeń w szpitalu wynika, że sparaliżowany Janek może nie przeżyć ryzykownego zabiegu Olka (Maurycy Popiel)! Sonia (Barbara Wypych) będzie miała złe przeczucia i po wielu godzinach oczekiwania dostanie straszną wiadomość! Janek pogodzi się z ukochaną i ostatecznie dopuści ją do obecności przy nim w ważnym dniu, ale być może zostanie przy niej już tylko Rafał (Jakub Kucner). Jak będą brzmiały ostatnie słowa Soni do Janka w 1577 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23 .03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1577 odcinku "M jak miłość", że Janek przetrwa kryzys psychiczny i na nowo dopuści do siebie Sonię To ona będzie przy nim, kiedy Olek przyniesie Morawskiemu do podpisu zgodę na ryzykowny zabieg. 

Sonia będzie miała przeczucie, że to się bardzo źle skończy i w 1577 odcinku "M jak miłość" spróbuje powstrzymać narzeczonego przed złożeniem podpisu. O szczegóły operacji ukochana komendanta wypyta także Olka.  

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić
M jak miłość, odc. 1577: Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm

Proszę przeczytać i podpisać - poprosi doktor Chodakowski komendanta Morawskiego przed oparcją.

Nie muszę czytać, panie doktorze. Wchodzę w to w ciemno! - stwierdzi Janek.

I w tym momencie 1577 odcinka "M jak miłość" u boku Janka stanie Sonia, która spróbuje powstrzymać ukochanego przed złożeniem podpisu, zanim nie będa wiedzieli, czym operacja tak naprawdę grozi. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1576: Tragedia w Grabinie. Basia zginie przez Dawida? Tylko Jaszewska może powstrzymać syna psychola - WIDEO

Janek, poczekaj! Panie doktorze, proszę mi powiedzieć, czy jest coś, czego powinniśmy się obawiać? Coś może pójść nie tak? 

- Wiele rzeczy. To długi i skomplikowany zabieg... Może dojść do powikłań sercowo-naczyniowych. Istnieje też ryzyko porażenia przewodu pokarmowego - odpowie szczerze Olek.

Janek ostatecznie zgodzi się na przeprowadzenie skomplikowanego zabiegu przez Olka, a Sonia z jego matką będą czekać cały dzień w 1577 odcinku "M jak miłość", aż doktor Chodakowski wyjdzie z sali operacyjnej. 

 Tuż przed operacją w 1577 odcinku "M jak miłość", wiedziona instynktem Sonia dobiegnie do Janka i ze łzami w oczach wykrzyczy do niego ostatnie, pełne miłości i nieziemskiej siły słowa:

Wszystko będzie dobrze... Janek, słyszysz? I pamiętaj, co mi obiecałeś! Drugi raz nie możesz mi wyciąć żadnego numeru! - Sonia będzie błagała Janka i obiecywała mu cud. 

Niestety, zamiast na dobre wieści w 1577 odcinku "M jak miłość" narzeczona i matka Janka doczekają się na spanikowaną pielęgniarkę Laurę Klaudia Kulinicz), która w popłochu będzie zamawiała krew dla Morawskiego.   

- Nie teraz! Proszę czekać! - odtrąci matkę Janka Laura. - Potrzebna jest krew... Na cito! Zero Rh plus - zacznie krzyczeć na cały szpital do telefonu. 

Przy Soni zaś będzie trwał Rafał, który w obliczu niewyobrażalnej tragedii w 1577 odcinku "M jak miłość" spróbuje pocieszyć przyjaciółkę.  

- Hej... Byłaś taka dzielna, a teraz, co? Chyba nie będziesz płakać? Sonia, dziewczyny nie płaczą... - Rafał przytuli Sonię, a ona odwzajemni mu uścisk.

Czy Janek umrze podczas operacji w 1577 odcinku "M jak miłość". Pewne jest, że nawet w najgłębszej rozpaczy Sonia nie zostanie sama - kochający ją Rafał będzie stał dzielnie na posterunku u jej boku do końca swoich dni.  

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji Olka pojawią się straszne komplikacje, będzie potrzebna krew. Sonia tego nie przeżyje

M jak miłość odc. 1563. Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1563. Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość, odc. 1577: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1577: Olek (Maurycy Popiel), Weronika (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze