M jak miłość, odcinek 1572: Spisek Magdy i Piotrka w sprawie zdrady. Odkryją okrutną prawdę!

2021-03-08 22:30 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1572: Spisek Magdy i Piotrka w sprawie zdrady. Odkryją okrutną prawdę!
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1572: Spisek Magdy i Piotrka w sprawie zdrady. Odkryją okrutną prawdę!

W 1572 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Piotrek (Marcin Mroczek) zaczną spiskować i prowadzić prywatne śledztwo. Wszystko przez zdradę, o której doniesie matka Kingi (Katarzyna Cichopek)! Zaniepokojony Zduński będzie musiał użyć podstępu, żeby dowiedzieć się, o co naprawdę chodzi. Nikt inny nie nadaje się lepiej do intryg w "M jak miłość" niż Magda! Połączenie sił tej dwójki w 1572 odcinku ujawni szokującą prawdę!

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej zjawi się wściekła Krysia (Hanna Mikuć) wpadnie do Zduńskich i oznajmi, że Wojtek (Emilian Kamiński) ją zdradza! Wyzna Kindze i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że mężczyzna cały czas znika z domu.

- A może jest chory, leczy się i nie chce się przyznać? Wiesz, jacy są mężczyźni… - powie Marysia w 1572 odcinku "M jak miłość".

- Też o tym najpierw pomyślałam. Ale zawsze wraca w takim świetnym humorze… Jedyne wytłumaczenie to to, że ma romans!

- Mamo, proszę cię… Romans?

- Dziś podsłuchałam, jak mówił do kogoś przez telefon: „Widzimy się po południu”... I jeszcze: „Coraz bardziej mi się podobają te przebieranki, tylko nie wiem, czy dam radę kondycyjnie!" - wyzna załamana Krysia.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

M jak miłość, odcinek 1572 ZWIASTUN. Piotrek nie będzie mógł patrzeć jak Paweł niszczy sobie życie z Franką!

W 1572 odcinku "M jak miłość" Magda od razu zaniepokoi się o to, co wyprawia ojciec. Razem z Piotrkiem zaczną zaczną knuć jak odkryć prawdę. 

- Słuchaj, zrobiła się niezła afera... - powie na przywitanie Zduński.

- No ja wiem, Kinga mnie bombarduje smsami od rana. Ja rozumiem, że mój ojciec miewa głupie pomysły, ale romans?! No bez przesady. Jakie przebieranki? To jest jeszcze gorsze! - wybuchnie Magda.

W końcu w "M jak miłość" Piotrek i Magda postanowią podejść seniora i do niego zadzwonić.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1577: Przerażająca tragedia Soni! Janek pogodzi się z nią tuż przed operacją, ale nie przeżyje. Zostanie z nią tylko Rafał

W 1572 odcinku "M jak miłość" Piotrek podejdzie Wojtka.

- Cześć, słuchaj co dzisiaj robisz? Może skoczymy na lunch? Chciałem pogadać o świętach, Kinga mnie prosiła. No wiesz, czy u was, czy u nas... - powie przebiegle Piotrek.

- Piotrek, zlituj się. Mamy dopiero listopad. Przepraszam cię, ale jadę do dentysty. Muszę kończyć!

Magda i Piotrek będą oszołomieni! Budzyńska dobrze wie, że ojciec boi się dentysty jak ognia. Dzięki ich konspiracji dowiedzą się jednak, że Wojtek naprawdę coś ukrywa. Wkrótce potem w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że nie chodzi o żaden romans, a o zabawę w przebieranki! Wojtek dołączył do grupy, gdzie mężczyźni przebierają się za rycerzy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze