M jak miłość, odcinek 1572: Pola odbierze telefon od matki Weroniki! Bezwzględna kochanka Kamila ujawni swoje chore plany

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1572: Pola odbierze telefon od matki Weroniki! Bezwzględna kochanka Kamila ujawni swoje chore plany

M jak miłość, odcinek 1572: Pola odbierze telefon od matki Weroniki! Bezwzględna kochanka Kamila ujawni swoje chore plany

2021-03-08 20:56

To już pewne w "M jak miłość"! Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) wróci po Polę (Hanna Nowosielska), którą najpierw podrzuciła Kamilowi (Marcin Bosak), a potem się jej wyrzekła. W 1572 odcinku "M jak miłość" dziewczynka odbierze telefon taty i wreszcie usłyszy biologiczną matkę. Weronika oznajmi dziecku swoje plany. Z tą kobietą musi być coś nie tak, skoro najpierw znika, a potem obwieszcza małej Poli, że wraca. Szykuje się niezłe zamieszanie!

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" przebiegła Weronika pokaże na co ją stać. Jakiś czas temu podrzuciła Polę Kamilowi, a sama zniknęła. Zwodziła wszystkich, że odwiedzi córkę, po czym stwierdziła, że ją porzuca. Mała dziewczynka jest bardzo skołowana, do tego stopnia, że nawet zaczęła nazywać "mamą" Anitę (Melania Grzesiewicz). Kamil w "M jak miłość" coraz lepiej radzi sobie w roli ojca, ale wkrótce wszystko może się odwrócić, bo Pola pozna chore plany matki! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1577: Przerażająca tragedia Soni! Janek pogodzi się z nią tuż przed operacją, ale nie przeżyje. Zostanie z nią tylko Rafał

M jak miłość, odcinek 1572 ZWIASTUN. Piotrek nie będzie mógł patrzeć jak Paweł niszczy sobie życie z Franką!

Weronika w 1572 odcinku "M jak miłość" zadzwoni na numer Kamila, ale on tego nie usłyszy, bo będzie spał na kanapie. Telefon przejmie więc mała Pola, która usłyszy od matki szokujące wyznanie. 

- Cześć mamo, tata śpi, a ja miałam zły sen. (...) Naprawdę? Powiem to tacie, dobranoc mamusiu! - Wykrzyczy dziewczynka, która usłyszy od Weroniki szokujące wyznanie.

Pola w 1572 odcinku "M jak miłość" obudzi Kamila i powie mu o rewelacjach, które usłyszała od matki. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

Pola w 1572 odcinku "M jak miłość" ucieszy się, że mama po nią przyjeżdża. Nie wie jednak, że zwiastuje to poważne kłopoty, głównie dla Gryca.

- Tato, tato obudź się! - zacznie wołać dziecko.

- Co się stało?

- Mama do mnie przyjeżdża! 

- To wspaniale koteczku, wspaniale... - zaspany Kamil prawie oniemieje i nie będzie wiedział jak skomentować słowa córki. Wie doskonale, że pojawienie się Weroniki w "M jak miłość" to z pewnością same kłopoty. Nie myli się, bo już niedługo matka dziecka pojawi się w Warszawie i sporo pozmienia. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze