M jak miłość, odcinek 1570: Tylko Rafał pozna prawdę o rozstaniu Soni i Janka. Nie daruje mu tego chamstwa

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1570: Tylko Rafał pozna prawdę o rozstaniu Soni i Janka. Nie daruje mu tego chamstwa

M jak miłość, odcinek 1570: Tylko Rafał pozna prawdę o rozstaniu Soni i Janka. Nie daruje mu tego chamstwa

W 1570 odcinku "M jak miłość" kompletnie pijany Janek (Tomas Kollarik) okrutnie skrzywdzi Sonię (Barbara Wypych)! A tego przyjaciel ich obojga, Rafał (Jakub Kucner) mu nie daruje! Do tego momentu krył wszystkie pomysły i niezrozumiałe ruchy komendanta, ale tym razem miarka się przeleje. W 1570 odcinku "M jak miłość" Rafał wydusi z Janka całą prawdę. I nie daruje mu tego potwornego chamstwa wobec biednej Soni!

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" Janek będzie w coraz gorszym stanie psychicznym. Z powodu urazu kręgosłupa, samotności i panicznego strachu przed mafią sięgnie w końcu po kieliszek. I mocno przesadzi!

Sonia będzie zdruzgotana zachowaniem ukochanego Janka od momentu zamachu na jego życie. Ona jest wierna, kochająca, lojalna i bezgranicznie mu oddana. A on  konsekwentnie ją odpycha, zamieszka sam u matki i w zasadzie nie chce jej już znać! W 1567 odcinku serialu Sonia zwierzy się nawet Uli (Iga Krefft), że nie rozumie, jak można tak po prostu wymazać kogoś ze swojego życia. Ale w 1570 odcinku "M jak miłość" Janek dosłownie sięgnie dna i Sonia poprosi o pomoc Rafała. Jak do tego dojdzie? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1567: Psychol Dawid po skatowaniu bezdomnego zaciągnie Basię w miejsce zbrodni! Będzie chciał ją zabić?

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić
M jak miłość, odc. 1563: Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: tvp/vod

- Wiesz, co ci powiem? Jesteś idiotą! Ludzie walczą! Nie poddają się! Żyją na wózku, pracują, uprawiają sport, kochają... Mają dzieci! - będzie krzyczała zrozpaczona Sonia do Janka w 1570 odcinku "M jak miłość". 

- Dzieci? Nie chcę mieć z tobą żadnych dzieci! - odpowie Janek. 

- Nie wierzę ci... 

- Zawsze wierzyłaś tylko w to, co chciałaś. Widziałaś, co chciałaś widzieć... - Janek dobije Sonię swoim okrucieństwem.  

Po tych brutalnych słowach Janka w 1570 odcinku "M jak miłość" Sonia wybiegnie z domu jego matki (Ewa Kasprzyk) i wpadnie prosto na Rafała. Rafał nie będzie mógł patrzeć na łzy przyjaciółki i postanowi tym razem już zareagować. 

- Wiesz, kim jesteś? Skończonym gnojkiem! Nie masz prawa tak jej traktować! Wyżywasz się na niej za to, co się stało! Ona na to nie zasłużyła! - wykrzyczy Rafał.

I w tym momencie 1570 odcinka "M jak miłość" Janek wyzna mu cała prawdę - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ

- Jeśli zaatakują na nowo, ucierpieć może właśnie ona, a tego nigdy bym sobie nie wybaczył - wyjaśni Rafałowi zapłakany Janek. - Trzymaj Sońkę z daleka ode mnie! - poprosi po raz ostatni. 

Czy Rafał spełni życzenie przyjaciela w 1570 odcinku "M jak miłość" i ochroni Sonię przed mafią? Na pewno tak, ale czy zdoła jej pomóc zagoić rany po tak strasznej krzywdzie , zadanej przez ukochanego Janka?

M jak miłość: Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze