M jak miłość, odcinek 1569: Rodzina Franki rozdzieli ją z Pawłem? Wystraszy się górali z Bukowiny! - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1569: Rodzina Franki rozdzieli ją z Pawłem? Wystraszy się górali z Bukowiny! - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1569: Rodzina Franki rozdzieli ją z Pawłem? Wystraszy się górali z Bukowiny! - ZWIASTUN

2021-02-23 21:36

W 1569 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) przejrzy Pawła (Rafał Mroczek) na wylot. Jej romans ze Zduńskim stanie pod znakiem zapytania, kiedy okaże się, że Paweł nie chce wcale poznać rodziny Franki, górali z Bukowiny Tatrzańskiej. Choć sam już dwa razy zabrał dziewczynę do Mostowiaków do Grabiny, jak ognia będzie unikał kontaktów z bliskimi Franki. Powód? Paweł wystraszy się cyrkiem, jaki góralce w 1569 odcinku "M jak miłość" urządzą przed planowaną wizytą. I nie będzie chciał tam wcale jechać.

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Między Pawłem i Franką w "M jak miłość" znów coś zacznie się psuć. Niby są razem, sypiają ze sobą, a jednak w 1569 odcinku "M jak miłość" Franka zauważy, że Zduński nie robi dla niej miejsca w swoim życiu. Nie będzie chciał nawet, by się do niego wprowadziła na stałe. Po swojej stronie dziewczyna Pawła będzie miała tylko Basię (Gabriela Raczyńska), której nie spodoba się to, co Zduński wyrabia z nową partnerką. 15-latka postanowi ostro wziąć się za ojczyma, żeby na własną rękę urządzić mu życie. Ale Paweł w 1569 odcinku "M jak miłość" głośno zaprotestuje kiedy Basia urządzi aferę, że wykorzystuje Frankę tylko do seksu. Jak tak dalej pójdzie to dziewczyna od niego ucieknie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1569: Paweł znów zostanie sam! Nawet Basia się od niego odwróci przez Frankę

Także między kochankami w 1569 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy. A pretekstem będzie telefon do ciotki Franki z Bukowiny Tatarzańskiej, która będzie niecierpliwie czekała na jej przyjazd w rodzinne strony z ukochanym. Już jakiś czas temu Paweł obiecał France, że odwiedzi z nią bliskich z gór. Przecież ona zawsze chętnie jeździ z nim do Grabiny do Mostowiaków.

Zduńskiemu w 1569 odcinku "M jak miłość" zrzednie jednak mina po tym co usłyszy od dziewczyny. - Nie mogą się doczekać kiedy przyjedziemy? - zapyta przerażony, tym co go czeka w domu ukochanej. - Żebyś wiedział! Wydzwaniają, piszą, wszystkie kuzynki, ciocie, wujkowie. Pół Bukowiny Tatarzańskiej zleci się, żeby zobaczyć tego warszawiaka Franki!- Ale to będzie cyrk... - stwierdzi Paweł.

Franka od razu go rozgryzie. - Powiedz prawdę, wystraszyłeś się? Widzę tę lampkę ostrzegawczą, która się zapaliła!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1569: Ula zniszczyła Bartkowi życie, a teraz będzie narzekać na biedę i nowe mieszkanie - ZWIASTUN

Zaraz potem w 1569 odcinku "M jak miłość" Paweł pokłóci się z Basią właśnie o Frankę i ich wspólne życie! Pasierbica trafnie oceni, że Paweł po wszystkich traumatycznych przejściach z kobietami trzyma Frankę na dystans. Jakby bał się, że znów zostanie zraniony. - Chodzi mi o to, czego nie robisz! Nie robisz dla niej miejsca w swoim życiu. Nawet na piżamę w sypialni! Ale masz rację. Ostatecznie to jest twój problem! Bo to ty znowu zostaniesz sam! - rzuci 15-latka.

Te słowa będą dla Pawła tak bolesne, że w 1569 odcinku "M jak miłość" zaproponuje France wspólne mieszkanie. - Basia miała rację, powinnaś z nami zostać... Tyle tylko, że dziewczyna Zduńskiego się nie zgodzi. Zakochana Franka będzie czekała na coś więcej niż taką propozycję.

- Powinnam? Ale czy ty tego chcesz? Słuchaj Paweł, nie jesteś w stanie powiedzieć mi dwóch słów, a chcesz, żebym z tobą zamieszkała? Nie! Nie chcę być twoją współlokatorką! Chcę być kimś więcej. Mogę na ciebie jeszcze zaczekać... - zapewni w 1569 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1569. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze