M jak miłość, odcinek 1569: Basia dłużej tego nie wytrzyma! Nie będzie mogła patrzeć jak Paweł sypia z Franką- ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1569: Basia dłużej tego nie wytrzyma! Nie będzie mogła patrzeć jak Paweł sypia z Franką- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1569: Basia dłużej tego nie wytrzyma! Nie będzie mogła patrzeć jak Paweł sypia z Franką- ZWIASTUN

2021-02-23 21:14

W 1569 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) nie wytrzyma tego, co wyprawia Paweł (Rafał Mroczek). Niby związał się z Franką (Dominika Kachlik), która u niego nocuje i przebywa, ale nie zanosi się na nic poważnego. Zdezorientowana nastolatka nie będzie widziała jak ją traktować! Sama Franka nie wie nawet kim właściwie jest dla Zduńskiego. W końcu w 1569 odcinku "M jak miłość" Basia będzie miała dość nocnych schadzek Pawła i rozpęta aferę. Wciągnie w to nawet Piotrka (Marcin Mroczek)! Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1569 - wtorek, 23.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1569 odcinku "M jak miłość" Basia będzie miała dość patrzenia jak Franka śpi w mieszkaniu Pawła po kątach. Sam Zduński chyba nie jest pewny jak traktować dziewczynę. W końcu nastolatka przejmie stery i zacznie dyktować warunki. 

- Jakbyś chciała tutaj przynieść jakieś swoje rzeczy, to ja nie mam z tym problemu. Nie musiałabyś chodzić w starych ciuchach Pawła... Może już pora na to, żebyś przeniosła się do nas na stałe? - powie dziewczyna chcąc zakończyć żenującą sytuację z pomieszkiwaniem Franki.

- Brzmi kusząco, tylko że Paweł chyba wcale tego nie chce... Zresztą szczerze mówiąc ja w ogóle nie wiem czego on chce! - podsumuje sympatia Pawła z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1569: Piotrek znów będzie ojcem! Kolejne dziecko wstrząśnie rodziną Zduńskich - ZWIASTUN

M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Bandyci załatwią go tak jak Pawła! - WIDEO

Basia z "M jak miłość" nie da za wygraną. Rozkręci aferę i przy Piotrku nawymyśla Pawłowi. Ten zwierzy się bratu, że nastolatka ustawia mu życie.

- Baśka próbuje nieudolnie mną sterować! I coraz mniej mnie to śmieszy, a bardziej irytuje...

- Sterować w jakim kierunku? - dopyta brat bliźniak. 

- Najwyraźniej w kierunku ołtarza...

W 1569 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Paweł nie jest chyba na tyle dojrzały, by mówić o France na poważnie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1568: Laura pokaże się Olkowi w śmiałej pozie! Będzie musiał odwdzięczyć się przebiegłej pielęgniarce - ZWASTUN

W 1569 odcinku "M jak miłość" Basia ostro nagada Pawłowi i przestrzeże go, że zaraz straci kolejną dziewczynę.

- Młoda damo, chyba się rano nie zrozumieliśmy. Miałaś nie wtrącać się w mój związek z Franką! I nie wciągać w to innych! - wkurzy się Zduński. 

- Tak, bo ty masz wszystko pod kontrolą prawda?

- Mam... I ani słowa, jasne?

A kto ma ci to wszystko powiedzieć?! Znam cię jak nikt inny! Najlepiej widzę co robisz i już nie mogę na to patrzeć! A Franka zaraz zwieje! Każda dziewczyna na jej miejscu już by to dawno zrobiła!

- A co według ciebie robię nie tak? - zapyta zdezorientowany Paweł.

- Chodzi mi o to, czego nie robisz! Nie robisz dla niej miejsca w swoim życiu. Nawet na piżamę w sypialni! Ale masz rację. Ostatecznie to jest twój problem! Bo to ty znowu zostaniesz sam! - wytknie mu nastolatka. 

Czy słowa Basi się sprawdzą? Jeśli Paweł nie zmieni swojego postępowania, zapewne tak. 

Najnowsze