M jak miłość, odcinek 1568: Marcin wtargnie do biura Michała. Wyciągnie z niego prawdę co zrobiła Iza - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1568: Marcin wtargnie do biura Michała. Wyciągnie z niego prawdę co zrobiła Iza - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1568: Marcin wtargnie do biura Michała. Wyciągnie z niego prawdę co zrobiła Iza? - ZWIASTUN

2021-02-22 20:47

W 1568 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zwątpi w szczerość Izy (Adriana Kalska) kiedy żona zacznie mu się tłumaczyć z tego dlaczego tak dziwnie się zachowuje po powrocie z Krakowa. Iza przyzna się do zdrady z Michałem (Paweł Deląg) na służbowym wyjeździe, choć nadal będzie pewna, że spędziła noc z Ostrowskim. Podejrzane zachowanie Izy w 1568 odcinku "M jak miłość" doprowadzi Chodakowskiego do ostateczności. Spotka się z Michałem i zacznie go przesłuchiwać co tak naprawdę wydarzyło się w Krakowie. Wyciągnie z niego prawdę o tym co zrobiła Iza? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kłamstwa Izy w 1568 odcinku "M jak miłość" doprowadzą do tego, że Marcin przestanie jej ufać. Zorientuje się bowiem, że żona coś przed nim ukrywa, nie jest szczera w sprawie tego co się działo w Krakowie na służbowej delegacji z Michałem i Bosackim (Dariusz Kordek). Przyparta do muru Iza oszuka ukochanego, że zawaliła ważną sprawę i z ich wydawnictwa odszedł jeden z poczytnych autorów. Jednak Marcina nie uspokoi takie tłumaczenie. Wręcz przeciwnie! Widząc nerwowość Izy w 1568 odcinku "M jak miłość" postanowi na własną rękę ustalić co się wydarzyło.

Z kolei Chodakowska nie będzie mogła dłużej pracować z Michałem! W 1568 odcinku "M jak miłość" poczuje tak silne wyrzuty sumienia i wstręt do siebie z powodu zdrady, że nie zdoła patrzeć na Ostrowskiego. Wręczy mu więc wypowiedzenie. Choć nie będzie pamiętała nocy z Michałem uzna, że skoro obudziła się obok niego nago w hotelu to zrobiła coś złego, a szef mógł ją wykorzystać, bo oboje byli naćpani.

Jedyną osobą, której w 1568 odcinku "M jak miłość" Iza powierzy swoją tajemnicę będzie Aneta (Ilona Janyst). To ona namówi żonę Marcina, żeby o wszystkim zapomniała i pod żadnym pozorem nie przyznawała się ukochanemu do nocy z Michałem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

M jak miłość odcinek 1568 ZWIASTUN. Iza ujawni Anecie swoją tajemnicę! Marcin też dowie się o zdradzie?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Tymczasem w 1568 odcinku "M jak miłość" Marcin zrobi nalot na wydawnictwo Michała. Wkroczy do jego biura razem z Szymkiem (Staś Szczypiński), żeby spotkać się z Izą. A ponieważ nie zastanie żony zacznie przesłuchiwać Ostrowskiego w sprawie wydarzeń z Krakowa i wersji przedstawionej przez Izę. Bez ogródek wspomni Michałowi o tym, że jego żona ostatnio dziwnie się zachowuje, jakby miała jakieś problemy.

- Mam wrażenie, że to się zaczęło od tego waszego wyjazdu do Krakowa... Wróciła stamtąd jakaś taka przygnębiona. Mówiła coś o tym, że nie udało się podpisać wam jakieś umowy?

Przerażony Michał w 1568 odcinku "M jak miłość" będzie brnął w kłamstwa Izy. - A nie, to nie w Krakowie! To moja wina! Iza niepotrzebnie bierze to na siebie! Facet odszedł do konkurencji, no tak się zdarza! - wyjaśni Marcinowi spokojnym tonem, żeby Chodakowski nie zaczął niczego podejrzewać. Przesłuchanie przerwie Szymek, który nagle przerwie rysowanie i wpakuje się na biurko Michała. - Szymek! Przepraszam cię, zabiorę go zanim ci rozwali biuro - powie na pożegnanie Marcin, a Michał w 1568 odcinku "M jak miłość" odetchnie z ulgą, że nie wydał Izy.

M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1568. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1568. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski), Michał (Paweł Deląg)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze