M jak miłość, odcinek 1568: Łukasz przyłapany przez Argasińskiego na romansowaniu z Patrycją. Ordynator zobaczy odważne zdjęcia żony!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1568: Łukasz przyłapany przez Argasińskiego na romansowaniu z Patrycją. Ordynator zobaczy odważne zdjęcia żony!

M jak miłość, odcinek 1568: Łukasz przyłapany przez Argasińskiego na romansowaniu z Patrycją. Ordynator zobaczy odważne zdjęcia żony!

2021-02-18 12:32

Romans Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" trwa w najlepsze. Kochankowie stąpają po cienkim lodzie, ale póki co tylko Aneta (Ilona Janyst) przyłapała ich na seks schadzce w szpitalu. W 1568 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Patrycja będą mieli wyjechać, ale Argasiński (Karol Strasburger) przyłapie Wojciechowskiego na oglądaniu zdjęć jego żony! Patrycja w ogóle nie będzie się krępowała wysyłać odważnych fotek kochankowi. Jak wyjaśni to ordynatorowi?

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie myślami przy nadchodzącym i upojnym weekendzie z Patrycją. Wybiorą się na Mazury, gdzie będą kontynuować romans. Kochankom coraz mniej udaje się ukryć swoje schadzki. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" to Aneta przyłapała ich na seksie w szpitalu i odciągnęła ordynatora, żeby nie widział całego zajścia. Wkrótce okaże się, że Argasiński sam przyłapie Łukasza na oglądaniu fotek jego żony! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1568: Ostatnie chwile Patrycji z Łukaszem. Odejdzie od starszej kochanki. Padną przerażające słowa!

W 1568 odcinku "M jak miłość" Łukasz dostanie wiadomość od Patrycji. Kobieta wyśle mu swoje zdjęcie w bluzce z dekoltem, na którym wysyła mu całuska. Podpisze gorące zdjęcie "tęsknię". Łukasz prawie oniemieje kiedy tuż za plecami zauważy Argasińskiego! Jerzy wymownie spojrzy się na telefon, ale nie zdąży dostrzec sylwetki kobiety, bo Wojciechowski szybko schowa komórkę. 

- (...) Dzisiaj wyjeżdżam. Wziąłem parę dni wolnego - powie Łukasz, kiedy ordynator każe stawić się w jego gabinecie.

- Tak tak, czasami trzeba trochę odpocząć. A dokąd się pan wybiera?

- Na Mazury. Fajny hotel, teraz już jest poza sezonem, więc znalazłem coś w fajnej cenie. Popływam w basenie, naładuję akumulatory.

- To może pan tam gdzieś spotka moją Patrycję, bo też wybiera się w tamte strony do jakiegoś spa. I to wszystko dzięki panu, bo to przecież pan postawił ją na nogi - powie Argasiński w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

Łukasz w "M jak miłość" ledwo zdoła ukryć to, że właśnie z żoną ordynatora wyjeżdża na wakacje. Kiedy kobieta wsiądzie do samochody, żeby wspólnie jechać na Mazury, Wojciechowski zacznie się stresować.

- Swoją drogą twój mąż nadal niczego nie podejrzewa? Dziś rozmawiał ze mną tak, jakby coś było na rzeczy... I prawie zobaczył zdjęcie, które mi wysłałaś! 

- Nie wiem czy w ogóle by go wzruszyło. Mój mąż nie interesuje się mną od wielu lat - podsumuje kobieta.

Może i Argasiński w "M jak miłość" nie interesuje się żoną, ale za to na pewno zainteresuje się romansem, który ta prowadzi. Kochankowie raczej nie zdołają ukryć uczucia w nieskończoność. 

Najnowsze