M jak miłość, odcinek 1567: Marysia ujawni Jackowi rodzinne tajemnice! Zakochany zrobi dla niej wszystko

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1567: Marysia ujawni Jackowi rodzinne tajemnice! Zakochany zrobi dla niej wszystko

M jak miłość, odcinek 1567: Marysia ujawni Jackowi rodzinne tajemnice! Zakochany zrobi dla niej wszystko

W 1567 odcinku "M jak miłość" Jacek (Tomasz Sobczak) spróbuje wciągnąć Marysię (Małgorzata Pieńkowska) w pomoc dla rodziny Lilki (Monika Mielnicka), ale Rogowska nie pozwoli mu na to. A, że zakochany w niej dawny chłopak będzie gotów na wszystko, aby naprawić swoje błędy, Marysia ujawni mu tajemnice swojej rodziny. I tak w 1567 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Jacek z miłości zrobi coś naprawdę wielkiego i uratuje dzięki temu 2 rodziny! Jak do tego dojdzie?

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1567 odcinku "M jak miłość" Jacek na spacerze z Marysią zdradzi jak wielki ma problem z Lilką i jej matką (Dorota Chotecka-Pazura). Odnaleziony po latach, skruszony tatuś będzie chciał przekazać spora sumę pieniędzy na leczenie małego Kamilka (Miłosz Kwiecień) i poprawę jakości życia rodziny. I będzie chciał wplątać w to Marysię!

Ale Rogowska zdecydowanie odmówi w 1567 odcinku "M jak miłość" udziału w gierkach między rodzicami Lilki. Marysia akurat podczas tego spaceru dostanie pewnego bardzo niepokojącego sms-a i jej reakcja natychmiast wzbudzi zainteresowanie zadurzonego w niej Jacka. 

- O, kurczę... - powie Marysia po lekturze wiadomości a jej twarz zmieni się nie do poznania w 1567 odcinku "M jak miłość".

- Co się stało? - Jacek natychmiast będzie przy niej. 

- Ula (Iga Krefft) ma poważne kłopoty! Wycofał się facet, który chciał kupić siedlisko - wyzna Marysia.  

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelna choroba połączy Iwonę z Markiem. Wrócą do siebie w obliczu tragedii?

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa
M jak miłość, odc. 1567: Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: tvp/vod

Co zrobi Jacek w 1567 odcinku "M jak miłość", kiedy zobaczy zmartwioną twarz swojej ukochanej Marysi? Natychmiast weźmie sprawy w swoje ręce! I już w kolejnej scenie zmartwieni Ula i Bartek )Arek Smoleński) będą mieli niespodziewanych gości... 

Jacek później zwierzy się z Krystynie ze swoich nowych planów finansowych i inwestycji. Będzie chciał ją namówić, aby przyjęła zysk, które dzięki nim osiągnie i przeznaczyła go na leczenie Kamilka. Czy Jacek zainwestuje w siedlisko i uratuje 2 rodziny w 1567 odcinku "M jak miłość"? Możemy być pewni, że dla Marysi zrobiłby o wiele, wiele więcej...

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia po porzuceniu przez Janka dostanie mocne wsparcie od zakochanego mężczyzny! To nie będzie Rafał!

M jak miłość, odc. 1567: Jacek (Tomasz Sobczak)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1567: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek (Tomasz Sobczak)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany