M jak miłość, odcinek 1567: Sonia po porzuceniu przez Janka dostanie mocne wsparcie od zakochanego mężczyzny! To nie będzie Rafał!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Sonia po porzuceniu przez Janka dostanie mocne wsparcie od zakochanego mężczyzny! To nie będzie Rafał!

M jak miłość, odcinek 1567: Sonia po porzuceniu przez Janka dostanie mocne wsparcie od zakochanego mężczyzny! To nie będzie Rafał!

W 1567 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) dostanie kolejne straszne widomości na temat Janka (Tomas Kollarik). Nie tylko dowie się o jego potajemnej przeprowadzce do matki (Ewa Kasprzyk), ale i przekona się jak nielojalny jest wobec niej Rafał (Jakub kucner)! Policjant, którego uważała za najlepszego przyjaciela, zdradzi ją w najgorszym możliwym momencie... Ale pomoc dla zrozpaczonej Soni nadejdzie i to z zupełnie niespodziewanej strony! Kto poda męskie ramię w 1567 odcinku "M jak miłość" zrozpaczonej narzeczonej Janka?

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rafał w 1567 odcinku "M jak miłość" dobije Sonię najnowszą informacją o Janku. Janek nie tylko poprosił przyjaciela w tajemnicy, aby przeniósł jego rzeczy do matki, ale zmienił numer telefonu i zastrzegł go! 

Sonia o poranku załamie się do reszty, bo nie tylko ukochany jej nie chce, ale Rafał spiskuje z nim za jej plecami! Nie będzie chciała już rozmawiać z mężczyzną, którego miała do tego momentu w 1567 odcinku "M jak miłość" za najlepszego przyjaciela i powiernika! Ale policjantka nie zostanie z tym wszystkim sama - męskie wsparcie nadejdzie z zupełnie nieoczekiwanej strony!     

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy! Zobaczy seks taśmę z Michałem i uwierzy w zdradę żony

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić
M jak miłość, odc. 1567: Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: tvp/vod

- Dzień dobry, rozmawiałem z panią Zosią, ona nie może patrzeć jak pani cierpi... Ja tak samo! Proszę powiedzieć, czy mogę coś dla pani zrobić? Ja naprawdę zrobię wszystko, żeby pani pomóc... - usłyszy znienacka Sonia podczas samotnego spaceru po lesie.  Kto ją tam znajdzie i spróbuje pocieszyć? Na pewno nie będzie to Rafał!

Jest pan strasznie kochany, ale nic pan nie może zrobić... - odpowie tylko smutno policjantka, ale przez moment na jej twarzy pojawi się nawet cień uśmiechu. Kto tego dokona?

Leon (Dariusz Toczek), który od dawna jest bez pamięci zakochany w Soni, postanowi jednak zrobić coś dla niej na własną rękę. W 1567 odcinku "M jak miłość". grabarz pojedzie do szpitala i spróbuje dostać się do sali Janka! 

- Cholera, pilnują go! Nie mogę wejść! - będzie mówił komuś przez telefon na widok policyjnej ochrony pod salą komendanta.

W tym momencie 1567 odcinka "M jak miłość" policjant z obstawy Janka zażąda od Leona dokumentów, a kiedy grabarz spróbuje ucieczki, schwyta go. I wtedy właśnie w szpitalu pojawi się Sonia... Policjantka uratuje Leona, ale wyraźnie poprosi go, aby jej już więcej nie "pomagał". I wygląda na to, że w 1567 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Sonia zostanie ze swoim dramatem sama. Ale i tak będzie walczyć o ukochanego!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1566: Aneta znów wpakuje Olka za kraty? Niczego nie nauczył ich proces o zabójstwo

M jak miłość, odc. 1567: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1567: Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze