M jak miłość, odcinek 1565: Olewicz rozpracuje Jakuba dla Oli. Zaskakujący finał śledztwa Karskiego i sekretarki! Połączy ich coś więcej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Olewicz rozpracuje Jakuba dla Oli. Zaskakujący finał śledztwa Karskiego i sekretarki! Połączy ich coś więcej

M jak miłość, odcinek 1565: Olewicz rozpracuje Jakuba dla Oli. Zaskakujący finał śledztwa Karskiego i sekretarki! Połączy ich coś więcej

W 1565 odcinku "M jak miłość" Olewicz (Tomasz Dedek) wykona niecodzienne zlecenie. Tym razem sprytny szpieg zadziała na zlecenie zakochanej kobiety! I w dodatku ukryje to w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed Marcinem (Mikołaj Roznerski)... Ale jak zwykle Olewicz okaże się niezwykle skuteczny i w 1565 odcinku "M jak miłość" zobaczymy zadziwiający finał pewnego śledztwa Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i sekretarki Oli (Katarzyna Mosek)!

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wszystko zacznie się od tego, że w 1565 odcinku "M jak miłość" Jakub pochwali się w firmie detektywistycznej, że umówił się na randkę. Jak wiemy, Ola od dawna wzdycha do swojego szefa i Oli zrobi jej się bardzo przykro.

Olewicz zauważy zmianę w zachowaniu Oli w 1565 odcinku "M jak miłość". Zraniona sekretarka schowa głowę w ramionach, spuści wzrok i będzie wyglądała tak, jakby za moment miała wybuchnąć płaczem. I wtedy Olewicz wkroczy do akcji!

Ola zwierzy się najlepszemu szpiegowi "M jak miłość", że jak tak się sprawy mają, to ona dla własnego dobra ma zamiar zmienić pracę. Ale czy bezgranicznie oddany Marcinowi i jego agencji Olewicz mógłby na to pozwolić? 

 - Posłuchaj starego wyjadacza - zacznie "kącik porad sercowych Olewicza" dawny szantażysta Olka (Maurycy Popiel).  - Mężczyźni, zwłaszcza w pewnym wieku, są jak dzieci we mgle. Wydaje im się, że wiedzą, czego szukają, podczas gdy tak naprawdę potrzebują czegoś zupełnie innego! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

M jak miłość. Romans Wernera i Sandry nie przetrwa. Rozstaną się przez dziecko

I jakimś cudem Olewicz sprawi, że do kolejnego śledztwa w 1565 odcinku "M jak miłość" Jakub włączy właśnie Olę! Para będzie obserwowała mężczyznę, którego żona podejrzewa o zdradę. I podczas tej akcji Jakub z Olą zaczną udawać zakochanych i pójdzie im to tak dobrze, że w końcu nawet się pocałują! 

Wspólna akcja Jakuba z Olą okaże się dużym sukcesem agencji detektywistycznej w 1565 odcinku "M jak miłość". Śledzony małżonek faktycznie okaże się wiarołomny, a jego żona zdobędzie na to dowody. Ale będzie to też sukces zakochanej od dawna w Jakubie Oli!

Zachęcona niezwykłym dniem Ola zmusi wieczorem w 1565 odcinku "M jak miłość" Jakuba do rozmowy o uczuciach. I kolejny sukces pięknej sekretarki - Karski zaprosi ją na randkę - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ!

W 1565 odcinku "M jak miłość" znana dotąd wyłącznie ze stylu dżinsy plus T-shirt Ola wystroi się w sukienkę i szpilki. Ale Karski nie doceni jej starań, bo zajęty głównie swoim problemem spróbuje się wycofać.

- Ola, bardzo mi przykro, ale pracujemy razem i z tego nie może wyjść nic dobrego...

- Jeśli uważasz, że praca jest ważniejsza od bycia szczęśliwym, to jesteś po prostu idiotą szefie! Umówisz się ze mną na tę randkę czy nie, do cholery? - takiej Oli jeszcze nie widzieliśmy w "M jak miłość"!

I w tym momencie Jakub Karski pokaże nam nową twarz w 1565 odcinku "M jak miłość'. 

- Tak! - odpowie posłusznie szef firmy sekretarce.

 - Świetnie! - pochwali go Ola.

I tak Olewicz zaliczy w 1565 odcinku "M jak miłość" kolejny sukces w swojej detektywistycznej pracy. Gdyby nie jego czujność, szybkie "śledztwo" i porady udzielone Oli, być może dziewczyna nigdy nie ośmieliłaby się zawalczyć o swoje uczucie. A tak - może Jakub Karski i Ola będą nową, szczęśliwą parą w "M jak miłość"?  

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1561: Kochanka Łukasza rozpozna w nim syna Marty? Wystawiła Patrycję, więc to wykorzysta

Najnowsze

Materiał sponsorowany