M jak miłość, odcinek 1561: Kochanka Łukasza rozpozna w nim syna Marty? Wystawiła Patrycję, więc to wykorzysta

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Kochanka Łukasza rozpozna w nim syna Marty? Wystawiła Patrycję, więc to wykorzysta

M jak miłość, odcinek 1561: Kochanka Łukasza rozpozna w nim syna Marty? Wystawiła Patrycję, więc to wykorzysta

W 1561 odcinku "M jak miłość" może się okazać, że Patrycja Argasińska (Alżbieta Lenska), nowa kochanka Łukasza (Jakub Józefowicz) doskonale wie kim on jest! W dodatku wiele wskazuje na to, że pierwsza randka Patrycji i Łukasza wydarzy się niejako z zemsty - Marta (Dominika Ostałowska) wystawi przyjaciółkę, więc ona to wykorzysta... Kim tak naprawdę Łukasz będzie dla żony ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger)? Chłopakiem, z którym zdradza męża czy wielką miłością? Sprawdź co już wiemy o 1561 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Patrycja w 1561 odcinku „M jak miłość” będzie wniebowzięta po masażu kręgosłupa, który wykona jej Łukasz. Odprężona i zadowolona żona szefa złoży w związku z tym fizjoterapeucie niecodzienną propozycję... - Przepraszam, panie Łukaszu... A może przejdziemy na ty?

Łukasz chętnie się na to zgodzi w 1561 odcinku „M jak miłość”. Widać będzie, że nowa pacjentka bardzo mu się podoba i jest ciekaw co będzie dalej...I tak, kiedy Argasińska będzie siedziała na łóżku masażysty w zasadzie goła, owinięta tylko w niewielki różowy ręcznik, para poda sobie ręce a ona przejdzie od razu do rzeczy:

- Kogoś mi przypominasz – wypali seksowna Patrycja.

- Mam nadzieję, że chociaż kogoś sympatycznego... - Nie wiem, ale jak na to wpadnę, to dam ci znać – odpowie z uśmiechem pacjentka.

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

Łukasz i Patrycja posuną się znacznie dalej w 1561 odcinku „M jak miłość”, niż mówienie sobie po imieniu... A wszystko za sprawą Marty, która niespodziewanie odwoła spotkanie z przyjaciółką. A jak pani Argasińskiej zwolni się czas, natychmiast uda się na randkę z przystojnym, młodym fizjoterapeutą! I pierwszą osobą, której opowie o swoim fascynującym romansie ze znacznie młodszym chłopakiem będzie... jego matka

Czy Patrycja naprawdę nie wie kim jest Łukasz? Czy to możliwe, żeby syn Marty aż tak bardzo się zmienił? Na pewno zmężniał i wydoroślał, ale to wciąż jest ten sam chłopak... A może w 1561 odcinku „M jak miłość” Patrycja świadomie wda się w romans z synem dawnej przyjaciółki i zrealizuje przy tym jakiś swój tajemny plan?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

M jak miłość, odc. 1561: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbieta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1561. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, odcinek 1561, Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1561, Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Najnowsze