M jak miłość, odcinek 1563: Serce Barbary dłużej tego nie wytrzyma! Nie zdoła dłużej milczeć przy Pawle - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Serce Barbary dłużej tego nie wytrzyma! Nie zdoła dłużej milczeć przy Pawle - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1563: Serce Barbary dłużej tego nie wytrzyma! Nie zdoła patrzeć jak Paweł niszczy rodzinę - ZDJĘCIA

2021-02-02 20:16

W 1563 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) nie będzie mogła dłużej patrzeć jak Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) skaczą sobie do gardeł, a konflikt braci Zduńskich niszczy całą rodzinę. Seniorka rodu Mostowiaków odwiedzi Pawła i z przerażeniem odkryje, że bliźniacy nadal ze sobą nie rozmawiają. To będzie prawdziwy cios dla babci, która w 1563 odcinku "M jak miłość" postanowi pogodzić braci. Serce Barbary tego nie wytrzyma. Zwątpi, że Zduńscy odbudują więź, która kiedyś ich łączyła.

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wojna braci Zduńskich w "M jak miłość", która wybuchła z powodu miłości Pawła do Kingi (Katarzyna Cichopek) doprowadziła do tego, że bliźniacy zerwali ze sobą kontakt. W 1563 odcinku "M jak miłość" Barbara i Marysia postanowią pogodzić braci, którzy nadal ze sobą nie rozmawiają. Seniorka zaprosi obu braci na obiad w Grabinie. Ale będzie potrzebowała pomocy, żeby ściągnąć ich razem do rodzinnego domu.

W misję pojednawczą w 1563 odcinku "M jak miłość" zaangażuje się także Kinga. Nie będzie słuchała protestów męża,który nie zgodzi się na wizytę u babci. Postawi go przed faktem dokonanym - ma jechać do siedliska! Tymczasem Barbara odwiedzi Pawła, żeby jego też przywołać do porządku. Z koszykiem pełnych pyszności zjawi się w mieszkaniu Zduńskiego, akurat kiedy będzie tam Franka (Dominika Kachlik). Przy okazji w 1563 odcinku "M jak miłość" babcia zaprosi nową dziewczynę Pawła na niedzielny obiad!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek znajdzie skatowanego Pawła we krwi. Upozoruje wypadek, żeby chronić Kamilę - WIDEO

Zaniepokojona Mostowiakowa w 1563 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła bezczynnie patrzeć na to jak bracia coraz bardziej się od siebie oddalają. - Tak nie można... Jesteście braćmi - przypomni Pawłowi.

A on w 1563 odcinku "M jak miłość" przyzna babci, że nie z jego winy Piotrek nie chce z nim rozmawiać. I też nie może się pogodzić z tą sytuacją. - Tyle już razy próbowałem się spotkać, pogadać, że... po prostu w pewnym momencie to sobie odpuściłem - wyjaśni. Doda też, że są teraz z Piotrkiem jak obcy ludzie. Po tych słowach w 1563 odcinku "M jak miłość" Barbarę ogarnie lęk, że między wnukami już nigdy nie będzie tak jak dawniej. - Boże mój, jakie to smutne... - doda drżącym głosem.

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Tymczasem w domu Zduńskich przy Deszczowej w 1563 odcinku "M jak miłość" Marysia i Kinga będą przekonywać Piotrka, żeby spotkał się z Pawłem i wreszcie szczerze porozmawiał z bratem podczas rodzinnego obiadu w Grabinie. On jednak nie będzie chciał o tym słyszeć. - Musicie się porozumieć! - rzuci wreszcie wściekła Rogowska. - Jeżeli Paweł tam będzie, to ja nie jadę! - krzyknie wzburzony Piotrek.

Żaden z braci w 1563 odcinku "M jak miłość" nie będzie nawet podejrzewał do czego doprowadzi kolejna tragedia w ich życiu. Wszystko zmieni się kiedy Paweł zostanie brutalnie skatowany, bo poda się za Piotrka.

- Między Piotrkiem i Pawłem pojawiła się spora rysa w ich relacjach. Jest im ciężko, ale nie wiedzą jak to naprawić. Musi w ich życiu zdarzyć się coś, co ułatwi ten pierwszy krok. Przełomem jest sytuacja, w której Paweł zostaje ofiarą konspiracji Kamili - zdradził Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze