M jak miłość, odcinek 1562: Ula obciąży długami całą rodzinę! Marysia wciągnie w to ojca Lilki

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1562: Ula obciąży długami całą rodzinę! Marysia wciągnie w to ojca Lilki

M jak miłość, odcinek 1562: Ula obciąży długami całą rodzinę! Marysia wciągnie w to ojca Lilki

2021-01-18 15:03

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" pogrążyła siebie i przy okazji rodzinę w koszmarnych długach. Przez swoją naiwność straciła wielką sumę pieniędzy, co zmusi ją i Bartka (Arkadiusz Smoleński) do sprzedaży siedliska i warsztatu. To spowoduje koszmar Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i Marzenki (Olga Szomańska), którzy zostają bez dachu nad głową oraz Mateusza (Krystian Domagała), bo po sprzedaży warsztatu straci pracę. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1562 odcinku "M jak miłość" obciąży rodzinnymi problemami Jacka (Tomasz Sobczak).

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Przez głupotę Uli w "M jak miłość" ona i Bartek toną w długach. Lisiecka będąc w Australii, źle zainwestowała pieniądze i po namowach podejrzanego mężczyzny wtopiła wielką sumę pieniędzy. Doprowadzi to do tego, że razem z mężem będą musieli sprzedać praktycznie wszystko. Zaczynając od siedliska, na warsztacie kończąc. Jednak ta sytuacja w "M jak miłość" to nie tylko prywatna sprawa Uli i Bartka. Godzi to także w Andrzejka, Marzenkę i chociażby Mateusza, który po sprzedaży warsztatu straci źródło dochodu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1559: Sonia i Janek zrobią coś strasznego! Wróżka Calista będzie wolała zapłacić, niż zdradzić prawdę. Ściągną na siebie nieszczęście?

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

W 1562 odcinku "M jak miłość" to Marysia zainteresuje się fatalną sytuacją Uli i Bartka. Głównie przez to, że zacznie się obawiać, że po utracie pracy przez Mateusza, zaczną mieć z Lilką spore kłopoty. Tragiczna informacja o koszmarnej sytuacji finansowej wyjdzie na jaw, kiedy Ula przyjdzie do Barbary (Teresa Lipowska) po tort na ślub Soni (Barbara Wypych). Wtedy właśnie zwierzy się Rogowskiej ze swoich problemów. Ta w 1562 odcinku "M jak miłość" postanowi działać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Kinga oskarżona o pobicie Kamili! Zniszczy kochance Piotrka ciuchy za grubą kasę! Zduński oszaleje na punkcie żony

Wkrótce w "M jak miłość" Marysia zagada do Jacka. Wszystko dlatego, że przyjaciel zacznie opowiadać jej o tym, że ma zamiar założyć dla Lilki lokatę. Odkąd dowiedział się, że Lilka to jego córka, będzie miał zamiar jej pomóc. Rogowska zacznie temat Mateusza i tego, że przecież po sprzedaży warsztatu przez Bartka, chłopak straci pracę. Kotowski w 1562 odcinku "M jak miłość" zacznie zastanawiać się nad problemami całej rodziny. Czy wybawi wszystkich od nędzy? Dowiemy się wkrótce. 

Najnowsze