M jak miłość, odcinek 1562: Rafał poprowadzi Sonię do ślubu z Jankiem. To on wezwie pomoc po strzałach do przyjaciela

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Rafał poprowadzi Sonię do ślubu z Jankiem. To on wezwie pomoc po strzałach do przyjaciela

M jak miłość, odcinek 1562: Rafał poprowadzi Sonię do ślubu z Jankiem. To on wezwie pomoc po strzałach do przyjaciela

W 1562 odcinku "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) odegra niezwykle ważną rolę na ślubie Janka (Tomas Kollarik) z Sonią (Barbara Wypych)! Najpierw powiedzie pannę młoda do kościoła, a kiedy padną strzały, to on wezwie pomoc! Rafał w niezwykle dramatycznym 1562 odcinku "M jak miłość" pokaże, że można na niego liczyć, i jako na przyjaciela, i jako na policjanta z zawsze trzeźwym umysłem! Czy zdąży uratować Jankowi życie?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" dojdzie do przerażającego dramatu - ślub Soni i Janka zostanie przerwane przez strzały mafijnego mordercy! I w tej strasznej chwili to właśnie Rafał zachowa najbardziej trzeźwy umysł i postąpi dokładnie tak, jak należy.

Najpierw na pomoc Jankowi rzuci się Artur Rogowski w 1562 odcinku "M jak miłość". Ale doktor niewiele będzie mógł zdziałać wobec rozlewającej się w ułamkach sekund kałuży krwi rannego komendanta.      

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi. Artur Rogowski nie zdąży go uratować? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

Matka Janka aż zaniemówi na widok upadającego do jej stop syna, a Sonia wpadnie w straszną rozpacz. Rafał jako jedyny w 1562 odcinku "M jak miłość" zachowa na tyle trzeźwy umysł, że zrozumie, że dla życia Janka ważna jest każda sekunda! 

I nie czekając na nic Rafał krzyknie do Uli w 1562 odcinku "M jak miłość", aby natychmiast dzwoniła na pogotowie. Dzięki temu karetka zdąży przyjechać pod kościół w Lipnicy, zanim Janek się wykrwawi! I już w 1563 odcinku "M jak miłość" Rafał będzie czuwał przy szpitalnym łóżku postrzelonego przyjaciela. Zapowiada się na to, że to właśnie dzielny policjant uratuje życie najlepszego przyjaciela.  

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1559: Andrzejek dobije bezdomnych Ulę i Bartka. Przepadnie ostatnia nadzieja na to, że odbiją się od dna

Najnowsze