M jak miłość, odcinek 1559: Sonia widziała Rafała nago, a teraz on przyłapie ją bez sukienki!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1559: Sonia widziała Rafała nago, a teraz on przyłapie ją bez sukienki!

M jak miłość, odcinek 1559: Sonia widziała Rafała nago, a teraz on przyłapie ją bez sukienki!

2021-01-15 13:02

W 1559 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Sonia (Barbara Wypych) widziała nago Rafała (Jakub Kucner). Widocznie nie próżnowali podczas nieobecności Janka (Tomas Kollarik). To nie koniec, bo Rafał też nakryje Sonię bez sukienki! Kobieta zamiast bycia oburzoną, zacznie się podśmiechiwać, że to pewnie w odwecie za poprzednią sytuację, kiedy to on nie miał "gaci". Wygląda na to, że między tą dwójką w "M jak miłość" będzie się działo więcej, niż ktokolwiek by przypuszczał.

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1559 odcinku "M jak miłość" Sonia będzie miała bardzo dobry humor, głównie za sprawą przygotowań do ślubu. Tyle nie widziała Janka, że bardzo stęskniła się za męskim dotykiem i towarzystwem. Pod jego nieobecność mogła jednak liczyć na Rafała, który chyba nie czuł nigdy jedynie czystej sympatii do kobiety. W 1559 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że kiedy Morawski walczył o siebie i swoje życie próbując chronić świadka koronnego i uciekając przez bandytami, Sonia miała niezłą zabawę i widoki na bardzo przystojnego kolegę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1559: Andrzejek dobije bezdomnych Ulę i Bartka. Przepadnie ostatnia nadzieja na to, że odbiją się od dna

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

W 1559 odcinku "M jak miłość" Rafał w impetem wpadnie do sypialni Soni i Janka i przyłapie kobietę jeszcze nie do końca ubraną! Spojrzy się na jej piersi, zanim ta zdąży się odwrócić. 

- Ups, sorry... - rzuci od niechcenia Rafał, kiedy zobaczy, że Sonia z "M jak miłość" jeszcze nie zdążyła się ubrać.

- Rafał, spokojnie, tyle lat mieszkamy pod jednym dachem... Ja też widziałam cię w gaciach, a raz nawet bez! - powie z uśmieszkiem Krawczykówna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi. Artur Rogowski nie zdąży go uratować? - ZDJĘCIA

Ta scena w "M jak miłość" będzie bardzo podejrzana, bo zarówno Sonia, jak i Rafał wymienią ukradkowe spojrzenia. Będą się zdawali bardzo rozbawieni całą sytuacją. Ciekawe tylko czy Janek bawiłby się równie dobrze, gdyby wiedział, że kolega i przyszła żona widują się bez ubrań. W 1559 odcinku "M jak miłość" Sonia zmieni temat i zignoruje fakt, że współlokator zapatrzył się na jej biust. Janek wkroczy do pokoju, ale oni udadzą, że nic nie zaszło. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze