M jak miłość, odcinek 1559: Ostateczna rozmowa Lilki z ojcem. Jacek będzie za to płacił do końca życia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Ostateczna rozmowa Lilki z ojcem. Jacek będzie za to płacił do końca życia

M jak miłość, odcinek 1559: Ostateczna rozmowa Lilki z ojcem. Jacek będzie za to płacił do końca życia

W 1559 odcinku "M jak miłość" prawdziwy ojciec (Tomasz Sobczak) Lilki (Monika Mielnicka) będzie odlatywał do Kanady. Ale zanim znów zniknie - być może na zawsze - będzie musiał skonfrontować się z córką i wyjawić jej całą prawdę. Jak zareaguje Lilka, która przez całe życie znosiła agresję "ojca" Banacha (January Brunov), na wieść o tym, że wcale nie musiała? Jacek będzie musiał zmierzyć się z moralnym długiem wobec córki, którego być może nie spłaci do końca życia... Trudna rozmowa ojca z żoną Mateusza (Krystian Domagała) już w 1559 odcinku "M jak miłość". Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1559 odcinku "M jak miłość" Jacek przyjdzie do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), aby pożegnać się ze swoją rodzoną córką. Lilka nadal nie będzie miała pojęcia, że właśnie za chwilę jej prawdziwy ojciec znów odleci na długi czas do dalekiej Kanady. Jak dojdzie do tego, że w końcu pozna prawdę?

Jacek znów okaże Lilce w 1559 odcinku "M jak miłość" serce i pomoc, bo kiedy jeden z klientów ucieknie bez zapłacenia rachunku, on rozwiąże jej problem. Po akcji Jacek wręczy młodej pani Mostowiakowej wizytówkę i z poważną obietnica: - Zawsze możesz na mnie liczyć!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1556: Rafał powie Ali dlaczego jej nie chce. Desperacki krok zakochanej 19-latki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

Ewka (Jowita Chwałek) będzie przekonana w 1559 odcinku "M jak miłość", że Jacek po prostu podrywa jej przyjaciółkę. Ale dawny kochanek Krystyny w końcu zbierze się na odwagę i po raz ostatni odwiedzi jej dom. 

I w 1559 odcinku "M jak miłość" prawdziwy tata Lilki wyzna jej całą prawdę! Będzie mu o tyle łatwiej, że o jego ojcostwie będzie już wiedział Mateusz, który jak zawsze stanie u boku swojej ukochanej żony i wesprze ją w trudnej chwili.

Czy Lilka wybaczy Jackowi, że skazał ją na "ojcostwo" pijaka i brutala Banacha? Czy zacznie go nienawidzić? A może z wdzięcznością przyjmie fakt, że koszmar ma już za sobą, a na wsparcie - także finansowe - prawdziwego ojca od teraz zawsze będzie mogła liczyć? Przekonamy się już w 1559 odcinku "M jak miłość"!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze