M jak miłość, odcinek 1556: Rafał powie Ali dlaczego jej nie chce. Desperacki krok zakochanej 19-latki - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1556: Rafał powie Ali dlaczego jej nie chce. Desperacki krok zakochanej 19-latki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1556: Rafał powie Ali dlaczego jej nie chce. Desperacki krok zakochanej 19-latki - ZDJĘCIA

2021-01-04 21:10

W 1556 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) nie podda się w walce o miłość Rafała (Jakub Kucner). Pojedzie do leśniczówki i osobiście spróbuje przekonać go do swoich uczuć. Niestety policjant potraktuje ją jak głupią nastolatkę i nie będzie miał ochoty na żenujące jego zdaniem gierki dziewczyny. Chyba powie jej o parę słów za dużo, bo Ala wróci do Warszawy w fatalnym stanie. W 1556 odcinku "M jak miłość" zrobi coś skrajnie głupiego... Zabije się z odrzucenia?

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek. 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1556 odcinku "M jak miłość" Ala pojedzie odwiedzić Rafała. Od jakiegoś czasu dostawała znaki, że policjant nie jest nią zainteresowany, głównie ze względu na wiek, ale nie tylko. Wrońska nigdy nie przyjęła do wiadomości, że mogłaby doznać odrzucenia, więc znów zacznie flirt.

- Może zabrałbyś mnie na jakąś wycieczkę... Taki masz fajny motocykl - zacznie zagadywać dziewczyna.

- Może i fajny, ale teraz mam z nim trochę roboty, potem idę kosić. Więc sorry, ale innym razem - Rafał nie będzie zainteresowany podchodami nastolatki.

- Jakoś trudno mi w to uwierzyć... Taki przystojny facet i nie ma dziewczyny? O co tu chodzi? - nie odpuści Ala w 1556 odcinku "M jak miłość".

Sprawdź: M jak miłość, odcinek 1556: Nowi sąsiedzi Mostowiaków z Grabiny to mordercy? Kisielowa przeprowadzi własne śledztwo i znajdzie trupa w ogrodzie

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

W 1556 odcinku "M jak miłość" do Ali nie dotrze, że Rafał nie jest zainteresowany. Zdenerwują go głupawe zaloty i zacznie być mocno nieprzyjemny.

- Daj spokój, nie będę ci się tłumaczył. - spróbuje uciąć głupie pytania dziewczyny.

- Może ktoś złamał ci serce? - będzie ciągnąć temat Ala

- Nikt mi niczego nie złamał! Po prostu nie spotkałem jeszcze nikogo, z kim chciałbym być! - powie dosadnie policjant, jednocześnie dając do zrozumienia, że nie interesują go uczucia Ali.

Zażenowany Rafał w 1556 odcinku "M jak miłość" ucieszy się, bo żenujące jego zdaniem gierki małolaty przerwie Sonia (Barbara Wypych).

Przeczytaj: Franek odszedł z M jak miłość! Po dwóch latach Piotr Nerlewski wróci w nowej roli. Zagra zupełnie innego bohatera - ZDJĘCIA

Po kompletnej zniewadze Rafała w "M jak miłość", Ala wróci do Warszawy i sięgnie po morze alkoholu. Zacznie doszczętnie się upijać, aż w kiepskim stanie znajdzie ją Lilka (Monika Mielnicka).

- Już wystarczy... - przerwie libację młoda Mostowiakowa.

- Ej, nie zachowuj się jak moja matka! - sprzeciwi się Ala. - Zabiję się... Wszyscy traktują mnie jak smarkulę! A ja chcę, żeby ktoś mnie kochał! - wyduka zdesperowana dziewczyna.

Wiele wskazuje na to, że odrzucenie i upokorzenie Rafała w 1556 odcinku "M jak miłość" przyniesie tragiczne skutki. Jak widać, nastolatka nie wyobraża sobie życia bez policjanta...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze