M jak miłość, odcinek 1557: Łukasz szybko znudzi się Kasią. Wystarczy, że raz przegnie, a on będzie wolał żonę szefa - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1557: Łukasz szybko znudzi się Kasią. Wystarczy, że raz przegnie, a on będzie wolał żonę szefa - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1557: Łukasz szybko znudzi się Kasią. Będzie wolał starszą mężatkę - ZDJĘCIA

2021-01-12 20:52

W 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) pozna seksowną Patrycję Argasińską (Alżbeta Lenska), żonę swojego szefa z kliniki, więc nowa dziewczyna Wojciechowskiego, Kasia Stawska (Paulina Lasota) pójdzie w odstawkę. Młoda stażystka, którą Łukasz poderwał w szpitalu nie będzie miała pojęcia, że u boku jej kochanka pojawiła się starsza kobieta. Zrobi się gorąco kiedy w 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz zaprosi Patrycję do siebie i spędzą razem intymne chwile. Wszystko popsuje jednak Kasia, która zacznie ostro przeginać...

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz z "M jak miłość" w 1557 odcinku spotka straszą kobietę, która odmieni jego życie. Choć od niedawna jest w szczęśliwym związku z Kasią Stawską, stażystką ze szpitala gdzie pracuje jako rehabilitant, to zupełnie straci głowę dla pięknej, seksownej i bajecznie bogatej Patrycji Argasińskiej. Żona szefa Łukasza, ordynatora Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) w 1557 odcinku "M jak miłość" będzie potrzebowała pomocy po niegroźnym wypadku, więc Wojciechowski pośpieszy jej na ratunek.

Tak zacznie się znajomość, która wkrótce w "M jak miłość" przerodzi się w romans! Ani Łukasz, ani Patrycja nie będą jednak wiedzieli, że łączy ich coś więcej, a właściwie ktoś. Bo Argasińska jest przecież dawną przyjaciółką Marty (Dominika Ostałowska) z czasów kiedy obie pracowały w sądzie!

Kiedy w 1557 odcinku "M jak miłość" Łukasz zaprosi Patrycję na masaż do swojego mieszkania szczerze ze sobą porozmawiają. Żona szefa wspomni o tym, że zaniedbała swoje zdrowie i bóle kręgosłupa, a Wojciechowski zaproponuje jej dłuższą terapię rehabilitacyjną. Oczywiście w tajemnicy przed Argasińskim, bo i tak podpadnie szefowi schadzką z Kasią w godzinach pracy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1557: Michał będzie chciał mieć Izę. Już nie kocha Joasi, bo i tak do niego nie wróci!

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Zrobi się niebezpiecznie gdy w 1557 odcinku "M jak miłość" Patrycję będzie ciągnąć do Łukasza, o czym wspomni nawet Marcie podczas rozmowy online. Po latach małżeństwa z Argasińskim tyranem, udręczona i znudzona kobieta zapragnie przeżyć przygodę z młodszym kochankiem. - Poznałam fajnego faceta, tylko… straszny z niego smarkacz!- Liczy się osobowość, nie metryka…- Będę musiała zrezygnować z kolejnych spotkań, bo coś mnie niebezpiecznie do niego ciągnie… - wyjawi Wojciechowskiej, nie wiedząc, że mówi o synu przyjaciółki.

Także Łukasz w 1557 odcinku "M jak miłość" będzie pod wrażeniem Patrycji. Do tego stopnia, że odwoła randkę z Kasią, która zaprosi go na urodziny koleżanki. "Kasia sorki, ale nie mam ochoty na huczną imprezę!" - napisze jej w SMS-ie, ale nie zdąży wysłać wiadomości, bo dziewczyna się nagle u niego zjawi.

Kochanka Łukasza w 1557 odcinku "M jak miłość" nie zniesie słowa sprzeciwu, że jednak nigdzie nie pójdą. - Kasia nie mam siły, jestem wypompowany! - wyjaśni Wojciechowski, lecz to nie przekona Stawskiej. - Przestań, ile ty masz lat?! Sto! - Czasem wydaje mi się, że dużo za dużo...- Słuchaj, ja nie przyjmuję żadnej odmowy. Powiedziałam dziewczynom, że cię poznają i one pękają z ciekawości!

Między parą w 1557 odcinku "M jak miłość" dojdzie do kłótni. - Ile ty masz lat? 14! - zarzuci jej Łukasz, wyraźnie zły, że Kasia narzuca mu swoje zdanie. - Nie gadaj, tylko się zbieraj! I nie próbuj żadnych wykrętów, młody!- Przeginasz młoda.... - doda ostrzegawczo Łukasz, a Kasia zrozumie, że coś między nimi zaczyna się psuć.

M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)
M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)
Najnowsze