M jak miłość, odcinek 1557: Michał straci Joasię na zawsze, ale Iza go pocieszy. Zakocha się w drugiej Chodakowskiej?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1557: Michał straci Joasię na zawsze, ale Iza go pocieszy. Zakocha się w drugiej Chodakowskiej?

M jak miłość, odcinek 1557: Michał będzie chciał mieć Izę. Już nie kocha Joasi, bo i tak do niego nie wróci!

2021-01-08 22:42

W 1557 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) nie zdoła ukryć, że Iza (Adriana Kalska) podoba mu się coraz bardziej. Od niedawna Ostrowski dziwnie jakoś dziwnie patrzy na żonę Marcina (Mikołaj Roznerski), zupełnie jakby ją chciał mieć tylko dla siebie. Bliska przyjaźń Izy i Michała zrobi się coraz bardziej niebezpieczna, kiedy szef Chodakowskiej w 1557 odcinku "M jak miłość" wspomni o utraconej miłości. Pogodzi się z tym, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) już do niego nie wróci, bo teraz Iza zajmie jej miejsce w sercu Michała?

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Między Izą i Michałem w "M jak miłość" niedawno stworzyła silna więź, oparta na bliskości i zrozumieniu. To nowej przyjaciółce, menadżerce i redaktorce z wydawnictwa Ostrowski zwierza się ze swoich miłosnych problemów po tym jak Joasia go zostawiła. Ostatnio dostał kolejną wiadomość od ukochanej, z której jasno wynika, że nigdy do niego nie wróci. Joasia złamała Michałowi serce wyznając, że chce zostać we Francji na dłużej. I to w chwili kiedy kochanek szykował dla niej miejsce w swojej firmie. Ostatecznie pustkę po Joasi wypełniła mu Iza. Nie tylko na gruncie zawodowym.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

W 1557 odcinku "M jak miłość" relacje Izy i Michała będą jeszcze bardziej zażyłe. Połączy ich praca na nową powieścią ekscentrycznego pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski). Książka poruszy Izę, która zwierzy się szefowi jak wielkie emocje w niej wywołała. - Spodziewałam się czegoś innego, ale to jest naprawdę dobre, wzruszające...

Kolejny raz w 1557 odcinku "M jak miłość" Michał otworzy przed Izą swoje serce. Czując, jakby była jego bratnią duszą, której może się ze wszystkiego zwierzyć. - A ja się czuję, jakby ktoś opowiedział historię mojego życia... Nie opowiadałem Iwańskiemu o sobie i Joasi. Nikt nie zna mojej historii tak dobrze jak ty. Po prostu niespełniona miłość... Opowieść stara jak świat i dlatego uniwersalna.

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Nie przegap: M jak miłość. Naćpana Iza po pijaku wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

Po tych słowach Ostrowskiego w 1557 odcinku "M jak miłość" Iza będzie go pocieszać, że na pewno odzyska Joasię. - Tylko twoja historia jeszcze nie ma zakończenia. Wszystko się może skończyć happy endem. Tyle tylko, że najwidoczniej Michał przestanie kochać kobietę, z którą chciał być do końca życia.

W 1557 odcinku "M jak miłość" da wyraźny znak Izie, że bardziej nią się interesuje, a nie Joasią. - Spójrzmy prawdzie w oczy. Nie wszyscy mają tyle szczęścia co ty...- Nie będę się z tobą sprzeczać... - zakończy rozmowę Chodakowska. Nie zostawi jednak Michała bez wsparcia. Zadzwoni do Joasi, by dowiedzieć się co planuje i czy jeszcze wróci do Ostrowskiego. To co usłyszy od ukochanej Michała nie pozostawi jej żadnych złudzeń.

M jak miłość odc. 1557. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1557. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1557. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1557. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze