M jak miłość, odcinek 1554: Olek znajdzie nową kochankę w szpitalu. Zdradzi Anetę na jej oczach?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1554: Olek znajdzie nową kochankę w szpitalu. Zdradzi Anetę na jej oczach?

M jak miłość, odcinek 1554: Olek znajdzie nową kochankę w szpitalu. Zdradzi Anetę na jej oczach?

W 1554 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wróci na utarte ścieżki rzucania się w wir romansów? Niestety, zapowiada się na to, że nowa, śliczna pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz) będzie zbyt "łakomym kąskiem", aby doktor Chodakowski zdołał jej się oprzeć... Czy w 1554 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przyłapie Olka na zdradzie?

"M jak miłość" odcinek 1554 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1554 odcinku "M jak miłość" w szpitalu pojawi się nowa pielęgniarka Laura, która natychmiast da się zauważyć. Nie tylko będzie młoda, śliczna i pełna energii, ale tez wykaże się wiedzą i medyczną czujność. No i szybko wpadnie w oko Olkowi...

Laura w 1554 odcinku "M jak miłość" wyłapie błąd w dawkowaniu leków u pacjenta, czym wyraźnie zaimponuje Olkowi. Śliczna pielęgniarka zaimponuje doktorowi Chodakowskiemu nie tylko urodą, ale troską o jego podopiecznych. 

- Dziękuję za czujność, pani Lauro - Olek pochwali Laurę. - Trzymam za panią kciuki... - doda wyraźnie zauroczony Chodakowski.

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli? 

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Aneta będzie świadkiem tej sceny w 1554 odcinku "M jak miłość", w której Olek nie tylko pochwali nową pielęgniarkę, ale obdarzy jednym ze swoich najpiękniejszych uśmiechów. 

- Ale słodzisz, doktorku... - skomentuje zgryźliwie pani Chodakowska.

- Zazdrosna? - zaśmieje się z żony Olek.

- Kto? Ja? Proszę cię... Po prostu irytuje mnie, jak tak przedmiotowo traktujesz kobiety

Za to Laura zauważy atencję doktora i natychmiast przejdzie do działania w 1554 odcinku "M jak miłość". Śliczna pielęgniarka okaże się nie tylko zdolna i zaangażowana, ale też całkiem sprytna...

 - Chętnie napiłabym się wspólnej kawy z panem doktorem... - rzuci pielęgniarka do Olka zalotnie odgarniając włosy.

- Muszę odmówić... - odpowie Olek, pokazując obrączkę. - Ze względu na... okoliczności - doda.

Czy jedna odmowa wystarczy, aby Laura zainteresowała się innym lekarzem? Czy Olek odpuści sobie romans z dziewczyną, która wyraźnie wpadła mu w oko? Pewne jest, że nic nie umknie uwadze czujnej Anety... Czy Chodakowski zaryzykuje i będzie igrał z ogniem? Przekonamy się śledząc wątek od 1554 odcinka "M jak miłość".  

Czytaj również: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Stawicki po ślubie zabierze Anecie dzieci i wyrzuci ją ze swojego życia

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze