M jak miłość, odcinek 1549: Sensacja u Mostowiaków! Mateusz wyda majątek dla Lilki

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1549: Sensacja u Mostowiaków! Mateusz wyda majątek dla Lilki

M jak miłość, odcinek 1549: Sensacja u Mostowiaków! Mateusz wyda majątek dla Lilki

2020-12-09 13:46

W 1549 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) będzie chciał zaimponować Lilce (Monika Mielnicka). W końcu są małżeństwem, a ona nigdy nie dostała od niego szczególnie spektakularnego prezentu. Mostowiak postanowi to nadrobić i chyba przeholuje. Wyda na dziewczynę fortunę! W 1549 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie w szoku na widok ogromnego prezentu. Co Mateusz podaruje żonie i skąd wziął taką górę pieniędzy?!

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Mateusz zaprosi Lilkę do warsztatu. Dziewczyna nie będzie miała wkrótce wielu powodów do radości, bo jej ojciec Banach (January Brunov) znów zacznie sprawiać jej ogromne problemy. Nie dość, że się rozpije i będzie chodził po ulicach pijany, to jeszcze stanie się żebrakiem. Dlatego dobrze, że Mostowiak da dziewczynie powód do radości. W 1549 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie w szoku jak spektakularną niespodziankę jej zrobi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Barbara pozna przykrą prawdę o córce! Aż zahuczy od plotek o Marysi i Jacku

M jak miłość, odcinek 1549 ZWIASTUN. Janek zaginie! Sonia w rozpaczy po stracie ukochanego

W 1549 odcinku "M jak miłość" Mateusz zawiąże Lilce oczy i każe dotykać swojego prezentu. Okaże się, że Mostowiak kupił im auto! Lilka aż krzyknie z zachwytu nad czarnym samochodem, który będzie stał tuż przed nią. Mateusz od razu wyjaśni, że nie wydał całego majątku na żonę i udało mu się znaleźć auto w okazyjnej cenie. Pracując w warsztacie ma umiejętności, żeby móc podreperować używany pojazd. W 1549 odcinku "M jak miłość" Lila będzie przeszczęśliwa. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Lilka pozna biologicznego ojca. Jacek Kotowski powie jej całą prawdę?

W 1549 odcinku "M jak miłość" Mateusz sprawi żonie ogromną radość i do tego zaprosi ją do babci Basi (Teresa Lipowska) na pierogi. Mateusz zapewni, że teraz nie będzie już problemu z przyjazdami Lilki do Grabiny lub jego do Warszawy. To w końcu dość niecodzienna sytuacja, żeby małżeństwo mieszkało w dwóch różnych miejscowościach, ale chociaż teraz nie będą mieli problemów z komunikacją. W 1549 odcinku "M jak miłość" ich szczęście nie potrwa jednak długo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze