M jak miłość, odcinek 1549: Barbara pozna przykrą prawdę o córce! Aż zahuczy od plotek o Marysi i Jacku

2020-12-06 21:21 mp
M jak miłość, odcinek 1549: Barbara pozna przykrą prawdę o córce! Aż zahuczy od plotek o Marysi i Jacku
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1549: Barbara pozna przykrą prawdę o córce! Aż zahuczy od plotek o Marysi i Jacku

W 1549 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) dowie się przerażającej prawdy. Plotki o romansie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Jacku (Tomasz Sobczak) obiegną całą Grabinę. To Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) przyjdzie donieść, że Rogowska i Kotowski przekraczają wszelkie granice, a Artur (Robert Moskwa) ma się czego bać! W 1549 odcinku "M jak miłość" Barbara nie będzie się spodziewała, że relacja córki z pseudo przyjacielem zaszła tak daleko. Jakie kroki podejmie?

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" relacja Marysi i Jacka nabierze jeszcze szybszego tempa. Kotowski zaprosi ją na spacer do siedliska, po czym znów zacznie zwierzać się z bardzo intymnych spraw. Do tego podaruje jej prezent, ale nie byle jaki. Marysia otrzyma starą i drogocenną broszkę, należącą do zmarłej matki Jacka. Ta sytuacja mocno skrępuje kobietę. Takich prezentów nie daje się obojętnie komu! W 1549 odcinku "M jak miłość" Kisielowa zainteresuje się całą sprawą, bo plotki na ich temat nabiorą rozmachu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Ostatnie słowa Janka do Soni. Nie powstrzyma łez! To jedno wielkie kłamstwo

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

W 1549 odcinku "M jak miłość" Barbara nie będzie świadoma, co wyprawia się za jej plecami. 

- Facet stracił matkę, a Marysia to jest dusza człowiek i go po prostu pociesza, ale może by to robiła jakoś dyskretniej? - zacznie temat Zofia.

- To jest ich sprawa, a ludzie gadali, gadają i będą gadać - skomentuje Mostowiakowa

- Nie złość się, tylko z nią porozmawiaj. Ja nie mogę, bo czasem zachowuję się jak słoń w składzie porcelany.

W 1549 odcinku "M jak miłośćBarbara początkowo nie zwróci uwagi na komentarze Zofii, ale jednak wzbudzą one niepokój. 

W 1549 odcinku "M jak miłość" Barbara (jak zawsze) stanie w obronie córki. Jednak nie na co dzień słyszy się plotki na temat własnego dziecka, a tym bardziej te dotyczące romansu! Czy Barbara przekona się do słów przyjaciółki i zainterweniuje? Chyba powinna, ponieważ sam Artur będzie coraz bardziej zniesmaczony całą sytuacją. W 1549 odcinku "M jak miłość" może się okazać, że Kisielowa przewidziała najgorsze! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Lilka pozna biologicznego ojca. Jacek Kotowski powie jej całą prawdę?

Najnowsze